2726
عنوان

مهاجرت به آلمان

10512 بازدید | 46 پست

بچه ها کسی بوده که شوهرش از طریق کار رفته باشه آلمان؟ خانواده بعد چند ماه میتونن ویزا پیوست بگیره و بره؟ بیشتر از سه ماه طول میکشه؟

خدا جونم به من و همسرمم نی نی بده دیگه.😍

المان ۳ ساله وحشتناک شده برو تو یوتیوب ببین ساکنان المان چی گفتن ؟ از چینی تا امریکایی و ایرانی همه میگن المانی ها مردمان خشک و بی احساس و نژادپرستی ان 

همهشون نه حالا ولی خیلی ها اذیت میکنن 

اکثر دانشجوهای تحصیلی هم اینو میگن 

همین چندوقت پیش المانی ها به پناهنده ها حمله کردن و صد نفر و خورده ای زخمی شدن که ۴۰ تاشون بچه بودن

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین برو حرفهای دکتر سرخ پور رو بشنو...مثلا میگه المانی ها خودشون به بچه شون تشر میزنن ولی اگه ببینن یه خارجی اینکارو میکنه سریع زنگ میزنن میگن این خارجی داره کودک ازاری میکنه 

یا مثلا چون ایرانی هستی همش مسخره و ازمایشت میکنن که ببینن مسلمونی یا نه مثلا میگن خب بگو ببینم شراب میخوری ؟ الان گوشت خوک بیارم میخوری ؟ 

تازه به ایرانی جماعت تخصص و تحقیق و هرچی هم باشه به زور کار میدن حالا به خارجی های دیگه هم همینطوره چه برسه به ما

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2728

مثلا دانشجوها رو اذیت میکنن میگن ما انگلیسی جوابت رو نمیدیم باید حتما المانی حرف بزنی و اینا 

اگه قصد مهاجرت داری بخصوص برای کار و سرمایه کانادا خیلی بهتره انگلیس هم بازم خوبه

ببین برو حرفهای دکتر سرخ پور رو بشنو...مثلا میگه المانی ها خودشون به بچه شون تشر میزنن ولی اگه ببینن ...

همه جا خوب و بد داره ..ولی من اتفاقا به همه میگم ..اینکه مردم المان خشک و نزادپرستن رو اصلا قبول ندارم ...صرفا چون اکثرا ارتباط نمیتونن بگیرن اینطوریه ..وگرنه بسیار اهل خانواده هستن و خیلیم میشه روشون حساب کرد ..

المان ۳ ساله وحشتناک شده برو تو یوتیوب ببین ساکنان المان چی گفتن ؟ از چینی تا امریکایی و ایرانی همه ...

همكارا ودوستاي من المان هستن 

اصلا اينطور نيست 

دوتا از دوستام با دو تا پسر الماني ازدواج كردن كه پسرا هزار قدم از نظر ظاهر و خونواده  و درامد از دوستام بالاتر بودن

حالا به نظرت ايا هيچ پسر ايراني حاضره با يه دختر از كشورهاي اطراف كه از هر نظر ازش پايينتر باشه ازدواج كنه؟تازه ايران خيلي از كشوراي اطراف از نظر سطح زندگي بالاتر نبست 

از نظر موقعيتشون تو محيط كار و غيره  هم خيلي راضي هستن

فك نميكنم نژادپرست تر از ايرانيا باشن 

مثلا دانشجوها رو اذیت میکنن میگن ما انگلیسی جوابت رو نمیدیم باید حتما المانی حرف بزنی و اینا  ...

کاملا این حرفت رو قبول دارم اکثرا (نه همه) هر چقد انگلیسی بگی جواب نمیدن.یکی از آشنایان تعریف میکرد که اونجا بودن.

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
همكارا ودوستاي من المان هستن  اصلا اينطور نيست  دوتا از دوستام با دو تا پسر الماني ازدوا ...

ببین من از خودم نمیگم که...بعدش هم قبلا خیلی فرق داشت میگن جدیدا بد شده 

اینقدر تو یوتیوب و اکثر سایت ها خبر هست حتی خود خارجی ها هم گفتن خانومه مال فرانسه ست میگه مردم المانی گهگاهی بی ادبی هم میکنن 

یا مثلا اون مرد چینی رو بی دلیل کتک زدن سر نژاد پرستی واینا 

همه جا خوب و بد داره ..ولی من اتفاقا به همه میگم ..اینکه مردم المان خشک و نزادپرستن رو اصلا قبول ندا ...

باشه ولی تا کسی اونجا نره نمیفهمه اینهمه کشورها هستن به خانواده اهمیت میدن ولی چرا اینقدر پشت المان حرف هستش ؟ چرا درمورد کانادا و دانمارک و انگلیس این رو نمیگن ؟ چرا فقط تو المان مدام راه پیمایی نژاد پرستی و درگیری دارن ؟

کاملا این حرفت رو قبول دارم اکثرا (نه همه) هر چقد انگلیسی بگی جواب نمیدن.یکی از آشنایان تعریف میکرد ...

ببین گلم کلا پشت المان خیلی حرف زیاده مثلا درمورد کانادا اکثرا گفتن خوبه یا خیلی کشورهای دیگه هیچ چیز بدی نگفتن ولی المانی ها حتی مردم خودشون هم با هم سر نژادپرستی جنگ و دعوا میکنن کلی اخبار خارجی هست درموردشون 

حتی امریکاییه میگفت من قبول دارم نژاد پرستیم ولی المان دیگه بدتره 

بعدش هم هر کشوری مطمنا به کشور خودش افتخار میکنه و در حدی نژاد پرست هست اما المان در حذی رفته که مردم رو اذیت میکنه

باشه ولی تا کسی اونجا نره نمیفهمه اینهمه کشورها هستن به خانواده اهمیت میدن ولی چرا اینقدر پشت المان ...

يه علتش اينه كه المان خيلي خرج مهاجرا ميكنه و دولت المان زماني كه حتي ايران با اين همه ادعا حاضر نبود به سوريا پناه بده كلي سوري رو پذيرفت 

خوب مردم المان ناراحت ميشن مالياتشون رو مفت خرج پناهنده ها كنن 

اگه بقيه ي كشورا هم انقد برا پناهنده ها هزينه مبكردن حتما صداي مردمش درميومد

من برا دانمارك اقدام كردم

ولي ته دلم ميخواست كارمون برا المان جور ميشد 

ولي بخاطر اينكه پيوستش خيلي طول ميكشه نميتونم 

باشه ولی تا کسی اونجا نره نمیفهمه اینهمه کشورها هستن به خانواده اهمیت میدن ولی چرا اینقدر پشت المان ...

اول که من اونجا بودم که میگم ..دوم من سابقه زندگی تو سوئد هم داشتم و نژاد پرستم زیااد دیدم اونجا  ...کشوری مثل کانادا و انگلیس مهاجر پذیرن بنابراین پذیرفته شده تر هست و چه بسا میون انگلیس های اصیلشون اتفاقا اصلا غیر رو راه نمیدن ...و به شما قاطعانه میگم در تمام کشورها وقتی ببینن تو لول های بالا به جای هم وطنشون ایمگریتد جاشونو گرفته ناراحت میشن ....شما خودتون المان بودید که رفتاراشون رو ببینید ؟؟؟تو خیلی جاهای دنیا به ما هم میگن تروریست بدون اینکه اومده باشن ایران یا با ایرانی معاشرت کرده باشن ..اما ما واقعا تروریستیم ؟؟؟؟تبلیعات سو 

2706