2737
2734

سلام

ما جمعه میخوایم بریم مسافرت.

۴ ساعت و اندی پروازمون طول میکشه.

به نظرتون غذاهایی مثل خورشت‌های هانی و جوجه کباب و همبرگر پمینا رو ببرم و به محض رسیدن تو یخچال هتل بذارم خراب نمیشه؟ تجربه‌ای دارید؟

(اونجا غذا گرونه و پرسی ۲۰۰_۳۰۰ درمیاد برا هر نفر. هشت روزم هستیم. دوستام گفتن اگه میتونی ببر یه سری غذاها رو به اندازه چند روز)

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
من تا دلت بخواد تجربه سفر اینجوری دارم خیلی جاها بوده که رفتم سفر خارجی غذا خوب ایرانی نداشته 

به نظرت اینا رو ببرم مشکلی نیست؟ خراب که نمیشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کدوم کشور میرید عزیزم؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
اگه فرودگاه اون کشور بفهمه جریمتون میکنه، بعلاوه که یخ غذای فریزری آب میشه و فاسد میشه

تاحالا هفت هشت تا سفر رفتم و کنسرو بردم اصلا هیچی نگفتن. جریمه هم نکردن.

ولی این دفعه به جز کنسروی میخوام چیزای دیگه هم ببرم.

2738

غذاها خراب نمیسن فقط نباید تو چمدان بزاری چون پرت میکنن مطمئنا پاره میشه باید بزاری تو ساک ببری داخل کابین من غذای اماده هانی بردم خوراک خورشت برنج چون داحل هتل نمیشه گرم کرد من شمع وارمر یه عالمه گرفته بودم بردم اونجا با این پایه های وارمرکه روش ظرف میزارن گرم بمونه با همون ظرف خودش فقط اون جعبه مقوایی روش رو باز میکردم میزاشتم با شمع داغ داغ میشد چون کاملا پرس شده است خیلی زود گرم میشه بعد گرم شدن بازش کن حتی برنجش خیلی خوب میشه

روسیه عزیزم

آهان خوش بگذره من از اونجا خبر ندارم

اما تو هتل مکافاته غذا درست کردن و غذا بردن تو هواپیما

همون سعی کنید مختصر و مفید بخورید.یه پرس بگیرید برا دو نفر.یه اگه مثل کشورای دیگه باشه غذاهای ارزون تو هایپرمارکتا هستش که درست میکنن

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
غذاها خراب نمیسن فقط نباید تو چمدان بزاری چون پرت میکنن مطمئنا پاره میشه باید بزاری تو ساک ببری داخل ...

من پلوپز برقی مسافرتی کوچیک دارم. همه جا میبرم. انقد خوبه😄 تو هتل میزنم به برق نیم ساعت بعد غذا رو گرم بهت تحویل میده

2706