2726
عنوان

میشه بیاین قضاوت کنین

71 بازدید | 4 پست

من چند بار اینجا دیدم که بعضی کاربرا با لحن خیلی بدی زنای قد بلند رو تخریب شخصیتی میکنن مثلا زنای قد بلند زنانگی شون کمتره شوهر براشون پیدا نمیشه😑همین الان یکی میگفت دهنشون گنده ست چشاشون کجه😑😑خدا شفات بده 😩

زن قدبلند ظریف نیست درازه تو خیابون انگشت نماست و خیلی چرت و پرت های دیگه 

اول از همه بگم این اصلا مهم نیست که طرف بلنده یا کوتاه این چیزی نیست که آدم خوش بتونه انتخاب کنه ولی یکم شعورتون رو ببرین بالا و توی اظهار نظر هاتون دقت کنید که کسی ناراحت نشه 

😂😂😂😂ولش کن عزیزم مهم خودمونیم😏والا من که راضی ام خدارو هم شکر میکنم 🙏

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش میشد این کسایی که پستهای بی خود میذارنو بلاک کرد مثل اینستاگرام که دیگه مضخرافاتشونو نبینی😅

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه