1421
1411

منم نمیدونم جریان چیه ولی ب منم بگین

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!😎ميشه براي رسيدن من و عشقم به هم صلوات بفرستي ☹️❤️

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401

هیچی یک حامد نامی عاشق مهسا بود بعد مهسا ازدواج کرد اینم فهمید مهسا اینجا اومد بود بهش پیشنهادبده

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(چه حسی داره وقتی کسی که حتی به عشق اعتقادی نداره حس کرد عاشقته؟! اینا معجزه تو دلبرمن  ❤) _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐                   _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی !                                                                                      حس خوبی معشوق بودن  امیدوارم یکی همین قدر شدید عاشقتون  بشه ^_^                                                                                                                                              اسم کاربریم دخی 😂😉 و اسم خودمم سونیا 😎         

بابا این پسره ی تاپیک زد ک من بخاطر این عضو اینجا شدم چون ی دختری رو دوسداشتم ب اسم مهسا ک دوسته دخترعموم بوده اهل دوست پسر نبوده منم بهش گفتم ی سال بصبر تا گارامو درست کنم بیام خواستگاری .ولی اون ازدواج کرده ههنوزم خیلی دوسش دارم با اصرار ی نشونی ازش پیدا کردم بهم گفتن توی نی نی سایت اسم کاربریش mahiliiهست اومدم بهش بگم هنوزم دوست دارم و برگرد

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی هست که نباشه نیستم⁦❤️⁩خدای مهربونم بهم ی هدیه ی خیلی ارزشمند داد⁦❤️⁩منم بالاخره باردارشدم⁦❤️⁩درسته فعلا قصدشو نداشتم، ولی خداجونم مرسی از اینکه منو لایق دونستی⁦❤️⁩میشه برای سلامتی نی نی نازم ی صلوات مهمونم کنی اجی⁦؟⁦❤️⁩فدای دل مهربونتون بشم⁦❤️⁩
1432
وا من اصلا سن نزدم 😐

با اون یکی کاربر اشتب گرفتمت

ببخشید

نگو قصه آخرش مرگ منه...داره چشمات منو آتیش میزنه...نگو از تلخیه دنیا سیرم ...نگو میرم نگو ک میمیرم#من_یک_چاوشیستم      کاربرقدیمی ام
1390
حالا با کدوم اشتباه گرفتی؟😂😂😂

نمیدونم تو همین تاپیک خاستم بزنم رو اطلاعات خودت انگار اشتب زدم رو اکانت یکی دیگه😂

منم رقیب خانم لطیفی

نگو قصه آخرش مرگ منه...داره چشمات منو آتیش میزنه...نگو از تلخیه دنیا سیرم ...نگو میرم نگو ک میمیرم#من_یک_چاوشیستم      کاربرقدیمی ام
1339