1648
1632

من خودم وقتی بچه بودم یه زلزله ی به تمام معنا بودم. یکی از خاطرات من اینه که من تو بچگی همیشه با سگها و گربه های وحشی پلاس بودم. 

ظهرها که مامان بابام میخوابیدن میرفتم سر وقت فریزر و یه بسته گوشت برمیداشتم و میرفتم میدادم به سگها

همیشه هم مامانم با بابام دعوا میکرد و میگفت هزار دفعه بهت گفتم وقتی ما خوابیم یواشکی گوشت کباب نکن بخور😃

یبار هم تو خونه ی داییم کاندوم پیدا کردم. و همه اشو مثل بادکنک باد کردم و دادم به بچه ها و همه با ذوق رفتیم تو سالن. که یهو دیدم زن داییم یه جیغ بنفش زد و فرار کرد بعد هم دیدم مامانم مثل شیر غران داره به طرفم میدوه و بعدش هم کتک خوردم😃 بادکنکم رو از من گرفتن. من گریه میکردم و میگفتم بادکنکم رو میخوام..

یبار هم نشسته بودیم و مشنیدم بابام به مامانم میگفت میخواد خونه رو بزرگتر کنه و قرار بنا بیاره ولی باید کاشیهای تو حیطا رو کامل در بیاریم. 

من هم گذاشتم خوابیدن و رفتن سر وقت کاشیهای تو حیاط و دونه دونه اونها رو کندم عصر که مامانم بیدار شد تا تونست منو کتک زد من هم گریه میکردم میگفتم مگه نگفتین که میخواین کاشیها رو در بیارین من هم کنکتون کردم 

این خاطراتی که گفتی بیشتر گریه دار بود

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم _ اللّهُمَّ اشْفِ كُلَّ مَریض _ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم ♡♥♡

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

من يه بار مامانمينا ميخواستم برن جايي نميخواستن منو ببرن بعد ابجي وسطي اومده بود منو بخوابونه برام قصه گفت كه من بخوابم بعد كه تموم شد گفتم بزار حالا من برات قصه بگم خلاصه من گفتم اون خوابش برد 

ديگه من رفتم و اون خوابيد😂😂😂

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم.                                                                                                                             تو به آشوب دلم ثانیه ایی فکر نکن 
1613
عاشقشم براش جونم هم میدم 

از کتکاش ناراحت نیستی؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اخی چرا کتکت زدن؟😁 خب بادکنکا رو نباید جلو دست بچه میذاشتن

😂😂😂 خواهر بادکنک بردم دادم به بچه ها همه رفته بودیم تو سالن، فکرشو بکن همه نشسته بودن. داییها رو شوهر خاله ها 😃

1620

زرد چوبه ب زبون ترکی یعنی آلت

ابجیم کوچیک بود مادربزرگم از شهرستان اومده بود خونمون مادربزرگم ک فارسی رو دست و پاشکسته بلده داشت یکی از غذاهای شهرستانمونو رو درست میکرد ک زردچوبه کم بود ب ابجیم گف برو مغازه الت بگیر ابجیمم رفته بود گفته بود الت دارین😂😂😂😂😂😂

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره منم بعد از ی سقط و با وجود رحم دوشاخ بعد از کلی انتظار مامان شدم میشه لطفا واسه اینکه کوچولوم سالم و سرموقع بیاد بغلم ی صلوات بفرستی مهربون؟ممنونم💜

تو مهد کودک از یه دختره بدم میومد 

وقتی داشت میرفت سرویس و حواسش نبود 

یه گاز محکم از ساعدش گرفتم

هنوز اشکی که تو چشماش جم شد رو یادمه   

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم _ اللّهُمَّ اشْفِ كُلَّ مَریض _ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم ♡♥♡
1523
اگه گریه داره لطفا نخون  😐

خوندم که این نظرو دادم 

دفه بعدی زودتر بگو   

از کتکاش ناراحت نیستی؟ 

بیین خواهر گلم. اولا من در مورد کارهایی که انجام میادم گفتم و الان که فکرشو میکنم میبینم واقعا خیلی کارهای خطرناکی میکردم. اون موقع هم عزیزم کتک زدن جزء تریبیت کردن بود و نود در صد بچه ها با همین کتک خوردنها تربیت شدن، 

نه الان ناراحت نیستم.اون هم بارها از من حلالیت طلبید. 

من بچه بودم یه همسایه داشتیم ازش اصلا خوشم نمومد همیشه هم بهم میگفت به من اب بده میرفتم تو زشت ترین لیوانمون اب گرم میریختم توشم ت... میکردم میدادم بهش😐 وقتی میخورد دلم خنک میشد نمیدونم چرا

دیکتاتور فقط دلم که حرف اول و آخرش دوست داشتن #تُ  روبه کرسی میشونه
بیین خواهر گلم. اولا من در مورد کارهایی که انجام میادم گفتم و الان که فکرشو میکنم میبینم واقعا خیلی ...

ممنون کامل توضیح دادی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1628