1464
1459

سلام دوستان ما می خواهیم تازه خانه بخریم ولی آشنایی با محله های تهران ندارم 

دوستانی که ساکن تهران هستن، میشه بگید خیابان هاشمی جز منطقه 10 هم هست فکر کنم جای خوبی برای زندگی هست؟ 

خیلی ادرست جزئیه 

اسمه محله ای چیزی

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق، آدم را به جاهای ناشناخته می برد ....مثلا به ایستگاهای متروک....به خلوت زنگ زده ی واگن ها...به شهری که فقط آن را در خواب دیده ای... وقتی عاشق شدی، ادامه ی این شعر را ، تو خواهی نوشت ...!

ببین خیلییییییییییییییی شلوغههههه تمام کوچه هاش تنگه یعنی ماشین ازش رد نمیشه 

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

نه افتضاحه انقدر توهم توهمه بوی فاضلاب همیشه میده

لطفا دست بردارید از این ژست وفادار بودن! از این ژست پای کسی ماندن آن هم به هر قیمتی! باور کنید بین چند میلیارد انسانی که روی این کره ی خاکی هستند حتی یک نفر برای این خودآزاری به ظاهر وفادارانه ی شما، تره هم خورد نمی کند. دست و بال احساس تان را برای انتخاب یک زندگی شاد باز بگذارید. با فرو رفتن در لاکتان و خودخوری کردن هیچوقت چیزی درست نشده و نمی شود. این موضوع را خودتان بهتر از هرکسی می دانید، پس دست از گول زدن خود بردارید. واقعیت تلخی که در زندگی فهمیدم این است که وفادار بودن برای کسی که دیگر متعلق به شما نیست، به درد هیچکس نمی خورد و بدتر از آن شما را در گردابی فرو خواهد برد که راه بازگشت از آن نیز سخت خواهد بود. پس از این پوسته ی خودآزاری و خودقربانی پنداری دربیایید، با شادی زندگی کنید و منتظر اتفاقات خوب آینده باشید.
1436
پایین تر از خیابان دامپزشکی میشه،  محله جی زده( آشنایی که دارم میگم از روی نقشه تهران میگم) نمی ...

سمته جی زیاد جالب نیست 

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق، آدم را به جاهای ناشناخته می برد ....مثلا به ایستگاهای متروک....به خلوت زنگ زده ی واگن ها...به شهری که فقط آن را در خواب دیده ای... وقتی عاشق شدی، ادامه ی این شعر را ، تو خواهی نوشت ...!

من متولد خ هاشمی هستم از محله های قدیمیِ تهران ِِ وجزء جنوب تهران به حساب میاد ولیحله بدی نیست پدرم متولد همون خ هست وبزرگ شده اونجاست خیلیا از قدیمیهای تهران تو همون محله ساکن هستن .ببین بستگی به روحیت داره اگر جاهای شلوغ را دوست داری وپولتون به محله های جنوب تهران میرسه چرا که نه ( چون بافت قدیمی داره) ولی اگر میتونی یکمی بالاتر بیای به بهبودی وآذربایجان وسرسبیل هم فکر کن .بعد اون محله ها میدان حر و منیریه وخ پیروزی وخ ایران و پرستار ومیدان خراسان ومیدان توحید

1449