2726
عنوان

توهین یا احترام به این روزها؟

269 بازدید | 17 پست

خانمها این روزها رو مثال زدم که حرفم ملموس تر باشه.

توی بعضی تاپیکا میبینیم یه نفر میاد یچیزی میگه راجع به یه موضوع مذهبی ( حرفی که شاید به بی احترامی برداشت میشه)مثل همین روزها.و بعضی خانما میخوان دفاع کنن و اون طرف رو بشونن سر جاش ، ولی چجوری؟با چه ادبیاتی؟؟

شما میوه ی درختی هستید که ازش دفاع میکنید، اگه از چیزی دفاع میکنید، اگه از این روزا یا از امام حسین دفاع میکنید، ببینید لحنتون جوری هست که کسی اگه شنید بگه ببین معلمش کی بوده که شاگردش این شده؟ یا میگن نگا کن همه ی کسایی که دارن دفاع میکنن دارن فحاشی میکنن و ادبیات درب و داغونی دارن؟

یکم زیباتر صحبت  کنیم و رفتار کنیم،حداقل واسه بالابردن پرچم چیزی یا کسی که داریم سنگش رو به سینه میزنیم 🏵

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اون کسی که میادگریه میکنه وازدلتنگی وتوهین میگه دیگه به اخرخط رسیده.

گریه میکنه؟ ندیدم اینو 

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
طرفدار هر چی ک هستید باید با احترام حرفتون رو بزنید با زور و توهین و تمسخر فقط ادم دلزده میشه...&n ...

👏💜

مثلا من به شخصه اصلا اعتقادی به عزاداری ندارم و میگم مبارک امام حسین باشه شهادتو بهشتی شدنش

نوازنده تنبک هم هستم و اصلا عزاداری نمی کنم و همچنان به تمرینات تنبکم ادامه دادم این روزها 

نگرش هر کسی به هر موضوعی متفاوته

و البته عقیده هر کس محترمه

و ایرادی هم نداره

مساله اینه که بپذیریم کسی که عقیده ش با ما متفاوته لزوما دشمن ما نیست 

چراهمین دوروزپیش یه خانمه تاپیک زد وازهمه چیزبریده بود

آها، ندیدمش.این تاپیک رو بخاطر چندتا تاپیک قبل تر زدم که ترکید‌.یکی یچیزی گفت و فحش بود که روونه ی طرف میشد

مثلا من به شخصه اصلا اعتقادی به عزاداری ندارم و میگم مبارک امام حسین باشه شهادتو بهشتی شدنش نوازنده ...

هم عقیده هستم با شما 🏵

واقعن درسته

مثل تو یه تاپیک یکی به امام حسین توهین کرد 

بقیه هم به سنی ها توهین کردن😐

‌کلن همه داشتن به هم توهین میکردن تو اون تاپیک تازه موضوعشم نظر دادن راجع لباس یه کاربر بود😐 

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
مثلا من به شخصه اصلا اعتقادی به عزاداری ندارم و میگم مبارک امام حسین باشه شهادتو بهشتی شدنش نوازنده ...

این خلط مبحثه.شهادت هر فرد برای خودش مبارک و خوشاینده ولی برای اطرافیانش هم تبریک داره هم تسلیت...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
واقعن درسته مثل تو یه تاپیک یکی به امام حسین توهین کرد  بقیه هم به سنی ها توهین کردن😐 ‌کلن ...

اره منم بعد از اون تاپیک اینو نوشتم.واقعا بعضیا بدجور صحبت میکردن و به خیالشون دارن کار درستی میکنن

2706