2726
عنوان

عفونت در هفته های اول بارداری

708 بازدید | 11 پست

سلام خانومای گل...من حدود ده دوازده روز پیش رفتم پیش دکترم و بهش گفتم که یکم عفونت دارم و خیلی معذرت میخوام رنگش هم سبزه.....اونم بهم ازیترومایسن ۲۵۰ داد و منم خوردم..امروز حدود سه روزه قرصم تموم شده و متوجه شدم دوباره عفونت دارم...یعنی انقدر مقدارش کم میشد که حس میکردم بکل رفع شده.....بنطر شما من همین امروز دوباره برم دکتر یا میتونم صبر کنم و شنبه برم..؟...البته اینم بگم هیچ گونه سوزش و خارشی هم ندارم

سن بارداریمم امروز شد شش هفته و هفت روز....

دلیل اینکه میگم شنبه برم اینکه که شنبه باید برم واسه سونو تشکیل قلب...حالا موندم امروز برم واسه عفونت دکتر یا نه شنبه با جواب سونو گرافی برم؟

بنطر شما این عفونت ممکنه تا شنبه به کیسه اب اسیبی وارد کنه یا خدایی نکرده باعث سقط بشه؟؟

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

دوستای گلم کسی نیست جواب منو بده؟😐

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو زود عفونت خطرناکه واسه جنین.

ممنون گلم چشم 

زود درمانش کن عفونت تو بارداری خیلی خطرناکه خدای ناکرده باعث سقط،،زایمان زودرس و تولد نوزاد کم وزن میشه منم تو پنج ماهگی عفونت شدید گرفتم یه هفته بیمارستان بستریم کردن و سفیکسیم خوردم عفونتم برطرف شد 

اب زیاد بخور.منم داشتم با اب زیاد خوردن خوب شده خداروشکر

والا دیگه نه لباس زیر و شلوار میپوشم..لباسای زیر رو اتو میکنم...نزدیکی هم که ندارم..واقعا نمیفهمم چرا عفونت ولم نمیکنه

زود درمانش کن عفونت تو بارداری خیلی خطرناکه خدای ناکرده باعث سقط،،زایمان زودرس و تولد نوزاد کم وزن م ...

مرسی عزیزم از راهنماییت 

والا دیگه نه لباس زیر و شلوار میپوشم..لباسای زیر رو اتو میکنم...نزدیکی هم که ندارم..واقعا نمیفهمم چر ...

خب باید اب زیاد بخوری..چایی اینا خیلی خوبه منم عفونت شدید بود با اینکارا زودی عفونتم خوب شد

خب باید اب زیاد بخوری..چایی اینا خیلی خوبه منم عفونت شدید بود با اینکارا زودی عفونتم خوب شد

اخه عفونت ادراری نیس که..عفونت واژن و رحم هست

ضعیف شدی . دکتر برو دارو هارو سر ساعت بخور به خودت هم برس عسل خرما شیر عدس بخور . خوابتو تنظیم کن. ح ...

چیزای شیرین کلا نمیخورم چون یه مقدار قندم لب مرز بود ..عسل هم تا پایان سه ماهگی گفتن نخور....همیشه هم خودمو خشک میکنم والا 😕