2726

بله کسی که بدونه همه چی دست خداست و خدا بهترین ها رو براش میخاد😊

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دختر میخواستم و شد

ولی اگر نمیشد هم ناراحت نمیشدم

فقط دلم برای دختر بچه ها همیشه ضعف میرفت وگرنه برای خودم فرقی نداشت چی باشه

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

من  قبل بارداري و اولا دختر دوس داشتم ولي فقط تا لحظه اي كه بهم گفتن پسره.از اون به بعد ديگه دلم دختر نميخاست و نميخاد فقط دلم ميخاد زودتر پسرمو ببينم.😊هيچ فرقي نميكنه هديه و لطف خدا هست هر دو

من فقط حامله بشم اصلا هرچی بود 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
2706