1363
1411

سلام دوستان بعد از کلی وقت قرار اگه خدا بخواد بریم سفر 

اونم شمال و حداقل دو هفته 

یه پسر ۵ساله بازیگوش و با یه دختر چهارده ماهه دارم به نظرتون آسونه سخته؟؟ واسه غذاش چی کار کنم؟؟ 

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏

خب دو تا بچه خیلی راحت هم نیس اما خوش میگذره بچت هم غذایی که شما میخورین اونم میخوره کنارش کیکی چیزی داشته باش

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ویار خر است😑

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

1401
1394

امامن دخترم بششددددت بدغذاس اخراین ماه اگ خدابخادمیخاییم بریم مشهد موندم چیکارش کنم

خیلی وقت بود خاننده خاموش نی نی سایت بودم ینی چن سااال خودم کشتم تا دیگ توتسم عضو بشم...خسته نباااشم همین حرف دیگ ای نبود

غذای خودتونو اصولا باید بخوره بالای یکسال.یه سرلاکم محض احتیاط بخر ببر با خودت.غذاتونم اگه براش مناسب نبود موز و بیسکوییت و خرمای پوست کنده رو با آب یا شیر له کن بده بخوره

یه ملافه تمیزم بردار لازم شد رو اون بخوابه

قطره استامینوفن حتما بردار

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   
1403

عزیزم من هر وقت مسافرت میرفتم مقداری سیب زمینی و برنج و روغن کوچیک باهام بود که هر موقع لازم بود سریع براش سیب پلو کته میکرد چون گوشت چرخی و مرغ و چیزای دیگه فاسد میشد تو ماشین و عدس مثلا دیرپزتر بود گوجه له میشد الا آخر...همیشه هم که بی غذا نبودیم ولی محض اطمینان خوب بود صبحهام اول غذا براش درست میکردم بعد میرفتم بیرون

من با یه پسر چهار ساله و یه دختر یک ساله رفتم استانبول خیلی راحت نبود ولی سخت هم نبود سرلاک بهش میدادم تو رستورانا سوپ بهش میدادم ولی شوهرت خیلی باید هواتو داشته باشه چون دوتان همش بخواد مسئولیت ها با تو باشه هلاک میشی

از کارهای گلدوزی من در کانال [email protected]  دیدن کنید فعلا چون شروع کارمه تخفیفات ویژه دارم 

فذای آماده کاله داروخانه ها دارن بگیر وقتایی مه غذا نیست بده بخوره. صبحانه و عصرها هم بیسکوئیت مادر و خامهو موز و این چیزارو قاطی کن بده بخوره بقیه وقتا هم غذای خودتون

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
1339