2737
2739

سلام خانوما امروز رفتم سونو سه تا فولی داشتم . روز ۱۳ سیکل هستم . کسی هست که با این فولیکولها باردار شده باشه ؟ و اینکه به نظرتون میشه برم پیش دکتر واسم امپول بنویسه تخمک آزاد بشه ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امپولم نزنی هم خودش آزاد میشه سایزشون بالاست معمولا سایز پایین امپول میزنن بدون امپول انشالله باردا ...

راست میگی ؟ اخه یکی گفت بالای ۲۰ کیست میشه ترسیدم گفتم نکنه باید امپول بزنم . کاش میفهمیدم کی ازاد میشه . فعلا کیت استفاده کردم از دو روز پیش . خدا کنه جواب بده . 

2738
راست میگی ؟ اخه یکی گفت بالای ۲۰ کیست میشه ترسیدم گفتم نکنه باید امپول بزنم . کاش میفهمیدم کی ازاد م ...

کیت اگه دارو استفاده کنی جواب نمیده منم دارو میخوردم که۲۵بود همون شبم آزاد شد توهم اقدام کن امشب حتما اگه بخواد ازاد بشه امشب فردا آزاد میشه شک نکن

کیت اگه دارو استفاده کنی جواب نمیده منم دارو میخوردم که۲۵بود همون شبم آزاد شد توهم اقدام کن امشب حتم ...

اره این ماه لتروزول خوردم . 😐😐واسه همین انقدر بزرگ شده . کیت دو ماه پیش گذاشتم همیشه هاله انداخته اونم ۱۶ و ۱۷ سیکل