2737
2734

باجاریم یکساله قهریم کلا قطع رابطه حالا هرجا خونه خواهرشوهرام میره ازمن بدگویی میکنه ومن هم اصلا ادم حسابش نمیکنم اما وقتی میشنوم باز حرف زده ناراحت میشم میخوام اهمیت ندم وای باز نمیتونم اروم بگیرم😤😤😤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جدی انقد ضعیفید ک بحرف جاری بهم بریزید من انگار نمیبینمش هر چیزیو بزرگ کنی زیرش میمونی اصلن بریزش دور این فکرارو

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2731
2738
جدی انقد ضعیفید ک بحرف جاری بهم بریزید من انگار نمیبینمش هر چیزیو بزرگ کنی زیرش میمونی اصلن بریزش دو ...

باورکن اصلابرام مهم نیستن اماازبس که جاریم همیشه بدجنس بازی درمیاره ومیخواد ماجرارو به نفع خودش تموم کنه اعصابم بهم میریزه

رو  خودم کلی کارکردم اصلا من رابطه رو تموم کردم گفتم رفت وامد نکنیم بهتره اما حالا همه جا میشینه ازمن میگه با اینکه خیلی ازش بدم میاد ونمیخوام بهش فکر کنم باز بهم میریزم

جدی انقد ضعیفید ک بحرف جاری بهم بریزید من انگار نمیبینمش هر چیزیو بزرگ کنی زیرش میمونی اصلن بریزش دو ...

اره واقعا ضعیفم از بیرون اهمیت نمیدم بهش اما از درون حرص میخورم دست خودم نیست😥😥😥

ول کن تو رو خدا خودتو پیر کنی ک چی بشه همینجوریشم کلی مشکلات هست و استرس چ برسه ب اینکه آدم بخاد بفکر حرفای جاریشم باشه یه مدت بی تفاوت باشی خودش درست میشه اصلن واکنشی نشون نده پیشش انگار برات مهم نیس نیشخند بزن ک انگار حرفش مسخره و مضحکه  

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

روی خودت کار کن معلوم نیست چیکار کردی که انقدر بدیتو‌ میگن خدا به داد شوهرت برسه بیچاره رو خودت خیلی باید کار کنی انقدر بی شخصیت نباشی فضول نباشی تو زندگی مردم دخالت نکنی تا کارماشو تو زندگی خودت پس ندی وای وای یوقت بچه نیاری هااا اصلااا اصلا