1363
1411

باجاریم یکساله قهریم کلا قطع رابطه حالا هرجا خونه خواهرشوهرام میره ازمن بدگویی میکنه ومن هم اصلا ادم حسابش نمیکنم اما وقتی میشنوم باز حرف زده ناراحت میشم میخوام اهمیت ندم وای باز نمیتونم اروم بگیرم😤😤😤

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏

وای خدا از اول زندگیم از دست برادرشوهروجاریم عذاب کشیدم هرچقدر باهاش خوب بودیم اونا حسودن وچشم دیدن مارو ندارن

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

1390
حق داری منم یه جاری نفهم دارم که چهارتا بچه ی بی تربیت بدتر از خودش داره  بدتر اینکه واحد کنا ...

خدابهت صبر بده

جدی انقد ضعیفید ک بحرف جاری بهم بریزید من انگار نمیبینمش هر چیزیو بزرگ کنی زیرش میمونی اصلن بریزش دو ...

باورکن اصلابرام مهم نیستن اماازبس که جاریم همیشه بدجنس بازی درمیاره ومیخواد ماجرارو به نفع خودش تموم کنه اعصابم بهم میریزه

1376

رو  خودم کلی کارکردم اصلا من رابطه رو تموم کردم گفتم رفت وامد نکنیم بهتره اما حالا همه جا میشینه ازمن میگه با اینکه خیلی ازش بدم میاد ونمیخوام بهش فکر کنم باز بهم میریزم

جدی انقد ضعیفید ک بحرف جاری بهم بریزید من انگار نمیبینمش هر چیزیو بزرگ کنی زیرش میمونی اصلن بریزش دو ...

اره واقعا ضعیفم از بیرون اهمیت نمیدم بهش اما از درون حرص میخورم دست خودم نیست😥😥😥

ول کن تو رو خدا خودتو پیر کنی ک چی بشه همینجوریشم کلی مشکلات هست و استرس چ برسه ب اینکه آدم بخاد بفکر حرفای جاریشم باشه یه مدت بی تفاوت باشی خودش درست میشه اصلن واکنشی نشون نده پیشش انگار برات مهم نیس نیشخند بزن ک انگار حرفش مسخره و مضحکه