2733
2734
عنوان

شوهرم ومشکلات

663 بازدید | 54 پست

شوهرم مشکلات کاری ومشکلات پدرومادر وخاهرش رو میاره تو خونه واعصابشو رو من خالی میکنه..مثلا با خوشحالی میریم خرید یهو خاهرش پشت تلفن یه چی میگه بعد شوهرم عصبانی میشه ومیگه بریم خونه.واخلاقش مثل سگ میشه

طبیعیه . اگر اینجوری نباشن تعجب میکنیم

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

حالا مال من زنگ میزنن از بدبختیا و نداریاشون میگن ب نظرم باید بهشون گوش زد کنی من ک با این ک بعدش دعوامون شد ولی ز زدم باهاشون حرف زدم گفتم ن ب شوهراتون ز میزنم ن ز بزنین خوشم نمیاد خودش دقدقه ومشکل داره لطفا حال و احوال پرسی میکنین بعد نیاین بشینین پای منبر روضه بخونین براش خودش ب اندازه کافی مشکل داره

میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🙏🏻🙏🏻😊
حالا مال من زنگ میزنن از بدبختیا و نداریاشون میگن ب نظرم باید بهشون گوش زد کنی من ک با این ک بعدش دع ...

اگه بگم اونا به شوهرم میگن وصدتا هم میزارن روش وشوهرم غلام حلقه به گوش اوناست.پشت من نیست

2706