2737
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3215025/خانوما-بیاین-این-تاپیکو-پربازدید-کنیم-هرکی-هرمشکلی-داره-بنویسه-بقیه-براش-صلوات-ب

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ممنون از لطفت عزیزم

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
ممنون از لطفت عزیزم

خواهش میکنم خیلی خوشم اومد از تاپیکت

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به رسمِ "رفاقت" برایت دعاهای خوب می کنم ؛

دعا می کنم لبخندهایت از تهِ دل باشد ، و غصه هایت سطحی و زود گذر

دعا می کنم مسیرِ موفقیتت هموار باشد و انگیزه های صعود و پروازت ، بسیار ...

دعا می کنم هرگز در پیچ و تابِ زمانه ، بی پناه نباشی ،

هرگز دلت نگیرد ،

و چشم های روشنت ، هیچ زمانی خیس و اشک آلود نباشد !

دعا می کنم عاشقِ کسی باشی ؛

که عاشقت باشد ،

و کسانی کنارت باشند ؛

که تو را می فهمند و هوای دلت را دارند ...

من خوشبختی ات را ، شادی ات را ، آرامشت را ؛

من آرزوهای زیبای تو را آرزو می کنم ...

آرزو می کنم به معنای واقعی "زندگی کنی" ...

2728
به رسمِ "رفاقت" برایت دعاهای خوب می کنم ؛ دعا می کنم لبخندهایت از تهِ دل باشد ، و غصه هایت سطحی و ز ...

مرسی عزیز ... ممنون بابت پست قشنگت 🌹