2726

شیرازیای عزیزم من میخوام به بچه های کار شهرتون نذری ماکارونی بدم چون شهر خودم کوچیکه و زیاد بچه های کار اینجا نیستن ولی شیراز رو نمیشناسم و نمیدونم کجا میتونم این فرشته ها رو پیدا کنم

لطفا ادرس دقیق جاهایی که میدونین میتونم پیداشون کنم رو بدین و اینکه چه ساعتی بهتره و اینا

اگه نکته ای به نظرتون میرسه هم لطفا دریغ نکنین😍

اگه شیرازی عزیزی میتونه کمکی هم بکنه تو خصوصی بگه

اگه کسی هم بیاد خوشحال میشم😍

@_nilay   @نفسسسسسسسسس   خوشحال میشم بیاین😍

شب هم دوباره تاپیکو به روز میکنم که قشنگ بدونم کجا برم شما هم اگه شیرازی میشناسین تگ کنین لطفا

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

قبول باشه عزیزم 

کجا میخوای بدی حالا

@___یخمک_500_تومنی___    

@دلبررر    

@مهلا155    

بیاین نذری بچه های کار 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قبول باشه عزیزم  کجا میخوای بدی حالا @___یخمک_500_تومنی___     @دلبررر &nbs ...

مرسی عزیزم

سوالم دقیقا همینه اصلا نمیدونم بچه های کار کجا هستن😑

تو دلت پریو میخواد تو دلت پریو میخواد پری تو رو نمیخواد پری تو رو نمیخواد😂😎😆بچه ها این پَریهههه پَریییی شما رو به شلغم قسم به اسم من نگین پِری نگین پریود😐😂😂😂

قبول باشه عزیزم

منم دوست داشتم بیام حیف استراحت مطلقم  

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
رها_2004@

@رها_2004    

برامن بیار منم دوروزه مامانم نیس توخونه کارمیکنم🥴

خودت بیا😆

قبول باشه عزیزم. من اغلب تو خیابان زند دیدمشون . مخصوصا شب ها . خودمون چند بار که اونجا غذا خوردیم برای چند نفرشون هم غذا خریدیم.

آرامش خود را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه آن را داشته باشی.....!🌹    

ببین خود فلکه گاز سمت باباابر و ذرت فروشیا اون سمتا زیاد بود.حالا الان نمیدونم هستن یانه...ظرف ظرف کن بچرخ تو شهر سر هر چهارراه دیدی بده بهشون

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
قبول باشه عزیزم. من اغلب تو خیابان زند دیدمشون . مخصوصا شب ها . خودمون چند بار که اونجا غذا خوردیم ب ...

مرسی عزیزم

قبول باشه عزیزم. من اغلب تو خیابان زند دیدمشون . مخصوصا شب ها . خودمون چند بار که اونجا غذا خوردیم ب ...

خیابون زند شب ها خیلی زیاد داره دقیقا

اینقدر دلم براشون سوخته  

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:

چند بار هم بلوار چمران نزدیک هتل، شبا دیدم اونجاها دست فروشی میکنن. اما از وقتی باردار شدم و بچم دنیا اومد نرفتم نمیدونم هنوز میان اونجا یا نه.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
خیابون زند شب ها خیلی زیاد داره دقیقا اینقدر دلم براشون سوخته    

آره.معمولا میرن از سطل های زباله آشغال بر میدارن. خیلی دردناکه.😔

آرامش خود را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه آن را داشته باشی.....!🌹    
2706