2703
2553
عنوان

کسی هست توی سونوی ان تی جنسیت رو بهش اشتباه گفته باشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 49 پست
به منم گفت پسره امروز آنومالی دارم میگن صددر صد میگه امید وارم ان تی اشتباه کرده باشه

به خدا فقط سلامتش مهمه اینجوری نگو تو رو خدا من جفتم سر راهیه هر لحظه استرس از دست دادنش داره روانیم میکنه فقط سالم باشه هر چی بود مهم نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

به دوست من گفتن پسر... دختر به دنیا اورد

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

اتفاقا دختر و اگر بگن درسته... پسر و ممکنه اشتباه کنن

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
به خدا فقط سلامتش مهمه اینجوری نگو تو رو خدا من جفتم سر راهیه هر لحظه استرس از دست دادنش داره ر ...

اون که سلامتی حتما برا همه مهمه ولی خب دیگه آدم یه چیزایی رو بیشترم دوست داره بازم هرچی خدا بخاد همون میشه

لطفا برام یه صلوات بفرستین تا تو دلیم یه دختر سالم 
2714
تو دور وبریام واسه همه رد درست گفتن جز خاله مامانم که گفتن پسره ولی تو سونوهای بعدی گفتن دختره ودختر ...

چه جوری ممکنه پسر رو اشتباه بگن آخه؟ اینی که من رفتم پیشش یه جووووری مطمئن حرف میزد که من خرید هم کردم براش 

آخه پسر رو حتما باید یه چیزی دیده باشن دیگه 

واسه من چون باور نمیکردم بین پاهاشو هم نشون داد یه چیز کوچولو بود

ولی باز با این حال نمیدونم رویا پردازی کنم یا نه

2706