2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخه مگه میشه نخورد مخصوصا بچه داشته باشی ک کلا نمیشه....فقط هزینه پوشاکو میشه کم کرد..اونم با کمتر بازار گردی کردن..تو مایع ظرف شویی اب بریز خخخخ

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

لباساتون رو مثل چادر و اینا تو ماشین نندازین عمرشون کم میشه بادست و شامپو بشورین مخصوصا مشکی ها نذارین تو آفتاب سفید بشه تا خشک شد جمعشون کنین نون خشکه های سفره برای آبگوشت نگه دارین اگر هر شب گازو با یه اسکاچ کفی تمیز کنین لازم به استفاده از اسپره های گرون ندارین .استفاده از آب قلم توی آبگوشت و خورشت ها همراه با گوشت چرخ کرده سینه مرغ چرخ کنین با یکم دنبه 

برنامه غذایی داشته باشین تو خونه ما ۱ بار مرغ ۱ بار گوشت ۲ بار برنج و باقیش غذاهای ساده هست مثل کوکو املت دوپیازه .سبزی رب آبغوره آب لیمو اینجور چیزا ترجیحا خودتون تهیه کنید هم به جهت بهداشت هم هزینه .

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
2706