2733
2734
عنوان

لک قهوه ای هفته 8 بارداری

405 بازدید | 11 پست

سلام خواهرا عذا داری هاتون قبول و خسته نباشید من هفته 5 لک بینی داشتم با شیاف خوب شدم هفته 7 رفتم سونو قلب نی نی ام میزد الان هفته 8 ام دوباره لک قهوه ای دیدم شیاف گذاشتم به نظرتون دوباره برم سونو کسی مثل من بوده ممنون 

حتما برو دکتر و سنو....

هیچ وقت لکه بینی رو ساده نگیر....

چشم برهم زدنی پسران کوچک من👦بزرگ مردی میشوند👨‍💼که برای نگریستن به چهره ی مردانه یشان باید سر بالا کنم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دفه اول ک لک دیدی تا الان هرشب شیاف استفاده کردی یا همون ی بار؟

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2728
من امروز شش هفته تمام شد  میمیرم تا سونو قلب برم ای خدا

دیر برو منم بخاطر خونریزی هفته شیش رفتم قلب نداشت مردم و زنده شدم تا هفته هشت صبر کردم تشکیل شد 

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
دیر برو منم بخاطر خونریزی هفته شیش رفتم قلب نداشت مردم و زنده شدم تا هفته هشت صبر کردم تشکیل شد  ...

من هفته 5 دو بار لک دیدم و شیاف گذاشتم خوب شدم هفته 7 قلبش میزد الان هفته 8 دوباره لک دیدم

2738
10 شب استفاده کردم تا سونو قلب

منم هفته ۶ لک داشتم الان هفته سیزده هستم تا الان هرشب از شیاف خوراکی استفاده کردم و ا اس ا دیگه لک نداشتم منم بعد ده روز سونو رفتم ولی دکترم گفت برای احتیاط ادامه بده جای بچه سفت شه 

الان ک قلبش میزنه هفته 8 لک دیدم دوباره برم سونو به نظرتون

سلام منم الان ۷هفته و ۳روز هستم دو روز لک قهو ای و قرمز میبینیم حالت لخته ریز دارند هنوز سونو ندارم واسه تشکیل قلب خیلی نگرانمم نمیدونم اول برم سونو یا برم دوباره دکتر