1373
1363
عنوان

نی نی مو ببرم؟

109 بازدید | 10 پست

ما هر سال تاسوعا عاشورا میربم تکیه( تکیه یه ساختمان بزرگ 4 طبفه هستش که زنا طبفات بالا هستن و مردا پایین. وسط تزیه و زنجیر زنی برگزار میشه و زنا از بالا میبینن پایینو. دور تا دور نرده کشی هستش.) من امسال نوزاد 44رروزه دارم. دلم میحواد برم ولی موندم. اونجا اسفند طبقه مردا دود میکنن ولی بوش بالا خیلی میاد.سر و صداشم زیاده. میشه پنبه گذاشت تو گوشش؟ اسفند و چیکار کنم! نمیدونم...نظر بدین مامانای خوب و با تجربه

بچه ۴۴ روزه خیلی زوده بیرون توجمعیتهای شلوغ ببریش نکن اینکارو چون فصل پاییزنزدیکه هوا هم ویروس ومیکروب فراوون داره نبری بهتره یکی ازاقوام پسر۴۰ روزشو برد مسافرت شمال ویروسی شد کارش به بیمارستان رسید درحدتب وتشنج

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

نه.هم بچه ادیت میشه هم ممکنه گریه کنه بقیه اذیت بشن.بچه تو این سن خیلی هم مستعد بیماریه.الانم مریضی زیاده میبری تو جمعیت ویروسی چیزی بگیری از پادر میاد.یه سال نرو هیچی نمیشه

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اونجا نبر. به دلیل سر و صدای زیاد گوش هاش نمیتونه پردازش کنه چشماش مشکل پیدا میکنه اصطلاحا قیچ میشه .یه خانمی هم تو عروسی بود که بچه یکم فکرکنم1ماههه بود رو آورده بود چشماش همنطوری شد .اینو از یه کتابی خونده بودم تو دلم گفتم بدبخت شد اون بچه

چیزی نمیشه امام حسین نگهش داره انشالله 

عزبزم خداعقل وشعور داده با علم ومنطق تصمیم بگیرید بعد توکل به خدا بکنید  امام حسین نگهدار همه باشه اما پیشگیری بهتراز درمان هست

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏

نه نبر

بچه بدنش قبل ۶ ماه توانایی مقابله با کلی بیماری رو نداره

و اگه بگیره دور از جون یه عمر پشیمون میشی

بماند که بوی اسفند هم برای بچه هایی که آسم پنهان دارن خطر داره

از طرفی سر و صدا تو مغز بچه میره

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴.من از این سایت نمیرم.بلکه از کاربری ای به کاربری دیگه منتقل میشم😂اگه مایلید خاطرات منو که به صورت دنباله دار میزارم بخونید ؛به تاپیک خاطرات من سر بزنید

مادربودن یعنی همین که از کلی خواستت برای سلامتی و رفاه بچه بگذری

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴.من از این سایت نمیرم.بلکه از کاربری ای به کاربری دیگه منتقل میشم😂اگه مایلید خاطرات منو که به صورت دنباله دار میزارم بخونید ؛به تاپیک خاطرات من سر بزنید
1376