1861
1823
عنوان

نی نی مو ببرم؟

110 بازدید | 10 پست

ما هر سال تاسوعا عاشورا میربم تکیه( تکیه یه ساختمان بزرگ 4 طبفه هستش که زنا طبفات بالا هستن و مردا پایین. وسط تزیه و زنجیر زنی برگزار میشه و زنا از بالا میبینن پایینو. دور تا دور نرده کشی هستش.) من امسال نوزاد 44رروزه دارم. دلم میحواد برم ولی موندم. اونجا اسفند طبقه مردا دود میکنن ولی بوش بالا خیلی میاد.سر و صداشم زیاده. میشه پنبه گذاشت تو گوشش؟ اسفند و چیکار کنم! نمیدونم...نظر بدین مامانای خوب و با تجربه

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

بچه ۴۴ روزه خیلی زوده بیرون توجمعیتهای شلوغ ببریش نکن اینکارو چون فصل پاییزنزدیکه هوا هم ویروس ومیکروب فراوون داره نبری بهتره یکی ازاقوام پسر۴۰ روزشو برد مسافرت شمال ویروسی شد کارش به بیمارستان رسید درحدتب وتشنج

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825

اونجا نبر. به دلیل سر و صدای زیاد گوش هاش نمیتونه پردازش کنه چشماش مشکل پیدا میکنه اصطلاحا قیچ میشه .یه خانمی هم تو عروسی بود که بچه یکم فکرکنم1ماههه بود رو آورده بود چشماش همنطوری شد .اینو از یه کتابی خونده بودم تو دلم گفتم بدبخت شد اون بچه

سردار قاسم سلیمانی💖 بببین حاجتت رو خانم زینب داد .کنار اسمت امد شهید ، توی شناسنامت میزنن به فیض شهادت نائل امد آقای بزرگوار انقدر خیر و برکت بود نفس کشیدنت ، از ته دل افتخار میکردم به نفس هات  حتی شهادتت هم خیر گذاشتی و رفتی خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم رزقتو صبح گرفتی و من 9صبح خبر رو شنیدم دیر شنیدم چون شما خیلی طلوع های آفتاب رو برای امنیت بیدار بودی انگیزه مو بیشتر کردی برای زحمت کشیدن پرچمت فاتح دنیاست چون پرچم امام حسین(ع)
چیزی نمیشه امام حسین نگهش داره انشالله 

عزبزم خداعقل وشعور داده با علم ومنطق تصمیم بگیرید بعد توکل به خدا بکنید  امام حسین نگهدار همه باشه اما پیشگیری بهتراز درمان هست

زندگی رو سخت نگیر ازلحظه هاش لذت ببر چون دیگه برنمیگرده❤❤❤🙏🙏🙏

نه نبر

بچه بدنش قبل ۶ ماه توانایی مقابله با کلی بیماری رو نداره

و اگه بگیره دور از جون یه عمر پشیمون میشی

بماند که بوی اسفند هم برای بچه هایی که آسم پنهان دارن خطر داره

از طرفی سر و صدا تو مغز بچه میره

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴👒
1841