2733
2734
عنوان

خانمایی که با iui باردار شدن

485 بازدید | 18 پست

سلام من دیروز ای یو ای شدم یک ساعت استراحت کردم تو مرکز بعد راه افتادیم اومدیم شهر خودمون الانم میترسم پاشم کاری بکنم همش دراز کشیدم استرس هم دارم زیر دلمم درد میکنه شما ها که ای یو شدین میشه بگید چجوری بودید تا من یکم استرسم کم بشه دلم ی جوریه خیلی گرفتس ی حس ناامیدی دارم الان عطسه کردم کلی ترسیدم شاید کاری بشه 

فعلا استرس نگیر به چیزای خوب فک کن.  لوبیاسبز پخته بخور  کار سنگین نکن  سعی کن یبو ...

یبوست که چون رفتم ی شهر دیگه و اب به اب شدم یکم شدم .احساس نفخ دارم چرا نباید یبوست شد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وا نمیشه که بلند نشی باعطسه که کاری نمیشه خدایی حرفایی میزنینا من باموتور میرفتم اینوراونور حتی تا5ماه بارداری باموتور بودم هیچی هم نشد وقتی خدا نطفه روببنده به راحتی باز نمیشه عزیزم راحت باش بلند شو کاراتو بکن توکل به خدا

دلم یه خواب آروم میخواد خستم خیلی خسته.....
وا نمیشه که بلند نشی باعطسه که کاری نمیشه خدایی حرفایی میزنینا من باموتور میرفتم اینوراونور حتی تا5م ...

دست خودم نیست گلم ازبس شوهرم حساس شده منو هم ترسونده نمیزارن کاری بکنم تو این دوروز خسته شدم از این وضع میترسم یکاری بشه .شما ای یو ای شدین؟

وا نمیشه که بلند نشی باعطسه که کاری نمیشه خدایی حرفایی میزنینا من باموتور میرفتم اینوراونور حتی تا5م ...

تاپیکاتو خوندم بار اول با ای یو ای بار دارشدین؟بعد ای یوای چی خوردین و چ کارا کردین ممنون میشم از تجربیاتت بگی .من دیروز ۱۴ پریودم بود ای یو ای شدم دکتر گفت از امشب نزدیکی کنم شب در میون

تاپیکاتو خوندم بار اول با ای یو ای بار دارشدین؟بعد ای یوای چی خوردین و چ کارا کردین ممنون میشم از تج ...

بله عزیزم من باتوکل به خدا اولین بار دوقلو باردار شدم استرس بدترین چیزه مگه چند ساله منتظری روزی یک لیوان نشاسته باآب سرد قاطی کن بخور تا10یا12روز کاراتو انجام بده ولی کارای سخت رو نه مثلا آشپزی وظرف شستن مشکل نداره پله رو بالا پایین نرو یه نذری برای خودت بردار من روزی 1000تاصلوات تا14روز به نیت 14معصوم انجام دادم

دلم یه خواب آروم میخواد خستم خیلی خسته.....
2738
2706