2733
2734

من تا حالا خوابگاهی نشدم و فک نکنم از این به بعد خوابگاهی بشم 

دوست دارم از خاطراتش بدونم خوبه یا بد؟

زندگی نیست به جز عشق به جز حرف محبت به کسی ورنه هر خار و خسی زندگی کرده بسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوابگاه خودگردان سخته ولی غذا بدن راحته. هم سختی داره هم خوشی. من که هم اتاقی هام خوب بودن

خداروشکر

بستگی به هم اتاقیات داره

به من دوسال خیلی خوش گذشت بعد یکمون رفت یه نکبت اومد شلخته و از خود راضیو اصلا با ماجور نبود 

سال آخر کلی فتنه درست کرد هر چی به اون دوتا گفتم به حرف این نباشین این دو بهم زنه کسی گوش نکرد تا من فارغ التحصیل شدم رفتم بعدا خودشون فهمیدن حق با من بوده

از اتاق بیرون کرده بود دوستامو تا من بودم ازم حساب میبرد من رفتم هزار بلا سر اون دوتا آورده بود

2738
بستگی به هم اتاقیات داره به من دوسال خیلی خوش گذشت بعد یکمون رفت یه نکبت اومد شلخته از خود راضیو ...

قلدر خان😁👏

خوبه دور هم حال میده ولی من یه دختر بود خیلی اذیت میکرد همه رو زورشم زیاد بود نمیشد بهش چیزی بگی حتی شوخیای ناجور میکرد همیشه!

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود

دانشجو اگه خوابگاه نره که دانشجو نیس دانش آموزه 😄

بهترین دوران زندگی خوابگاه رفتنه خاطرات تلخ و شیرین بگو بخند گریه غصه خلاصه آدم پخته میشه تجربه های زیادی یاد میگیره .دوستای زیادی پیدا می‌کنی چون یه مدت با همین شناخت بیشتری از هم پیدا می‌کنی و گاهی  دوستی پایداری شکل میگیره که تا بعدها ادامه پیدا می‌کنه من بعد ۱۱ سال هنوز با دوستام که شهرای دیگه ن در ارتباطم  

من  تهران که بودم خوابگاهش خيلي افتضاح بود. از مشروبات و دخانياتو هر کثافت کاري بگي توش بود. ولي مشهد که اومدم خوابگاهش خيلي منظم و همه چيز اوکي بود. سعي کن با کسي هم اتاق بشي که روحياتو واخلاقياتش بهت بخوره