2733
2734

بی صبرانه منتظر اون حسم حس تبریکای پی در پیتون نمیدونم چرا ولی حسم میگه ابان حتما نی نی تو دلیم میاد پیشم 

اگ تاپیکم رو دیدین نفری یک دونه صلوات میفرستین برام؟😓خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه انشالله💚

خانومای باردار میشه از دوران اقدامتون بگین برام؟

میشه برای تو دلیم صلوات بفرستین؟؟😇👨‍👩‍👦‍👦انشالا خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه💚

من برات دعا کردم❤️🌹

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای جانم 

اینطوری که شما داری میبینی اینده رو, قطعا ابان ماه ناپیکت پر میشه از تبریکای ما🍀

ایشالا سال دیگه این موقع کوچولوی نازتو بغل میکنی

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

اره عزیزم من که حتما واست دعا میکنم:))))حاجت روا بشی ایشاالله توهم تروخدا واسم دعا کن اخرهفته میخواد دوست پسرم با خانوادش بیان خواستگاری دعا کن به خوبی پیش بره

دیروز چه خـــــوب چه بـــد گـــــذشـــــت 
انشالا خدا حاجت قلبیت رو روا کنه💚

فدای تو. منم منتظرم

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2738
اره عزیزم من که حتما واست دعا میکنم:))))حاجت روا بشی ایشاالله توهم تروخدا واسم دعا کن اخرهفته میخواد ...

ایشالا خوشبخت بشی منم با شوهرم دوست بودم👌

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم،سوره حمد هم برات خوندم

مرسی مهربونم💙

ای جانم  اینطوری که شما داری میبینی اینده رو, قطعا ابان ماه ناپیکت پر میشه از تبریکای ما🍀 ای ...

مرسی مهربونم اسم شماره حتما میارم تو تاپیک بی بی چکم

مرسی مهربونم اسم شماره حتما میارم تو تاپیک بی بی چکم

ایشالا😊

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
انشالله ک مامان بشی عزیزم تو هم واسه من دعا کن

صلوات فرستادم برات عزیز دلم انشالا باهم مامان بشیم💙

2706