2737
2734
عنوان

شکم شل بعد زایمان😣😣😣

148 بازدید | 7 پست

۹ماهه زایمان کردم یه ذره شکم دارم و خیلی شله واقعا ناراحتم یه ماه اولو شکم بند بستم ولی دیگه نبستم.بنظرتون حالا ببندم درس میشه ؟من چیکار کنم

ترک بارداری اگ  داری شلی شکمت واسه همونه

اگر نداری ورزش کن فکرکنم خوب میشی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره کلی ترک دارم یعنی خوب نمیشه با شکم بند؟؟

حالا میخوای یه امتحانی بکن

ولی فکرنکنم درست بشه چون پوستت کش اومده الان نمیتونه برگرده به حالت اولش کاملا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

سلام دوست مهربونم.

بهترین راهکاری که میتونم بهت معرفی کنم کتاب فراسوی شفای زندگی و استاد امیر همتی هست. 

کتابشون به 3 زبان در حال ترجمه اش و پر فروشترین کتاب ایران شده. از استرالیا و هلند و بلژیک و مکزیک و آمریکا و لندن و... هر روز میان از آموزه هاشون نتیجه میگیرن. 

این پیامی که از شما دیدم اصلا اتفاقی نبود 

برای همین امیدوارم واقعا پیگیری کنی

خود استاد همتی مدتی با استاد عباسمش بودن و واقعا نفوذ کلام شون خیلی بی نظیره و باوراشو تو این موضوع محشره

واقعا از صمیم قلبم میگم یه دوره دارن به اسم راز تناسب اندام تا حالا هزاران نفر از روش ذهنی ایشون لاغر کردن و لاغر هم موندن.

تو این دوره 150 تا باور محدود و مخرب بررسی میشه و دونه دونه ریشه کن میکنیم. 

بدون دارو،. بدون قرص بدون ورزش و رژیم سخت لاغر کردم. چون فقط ذهنم چاق بود. وقتی اون لاغر شد من درخشیدم. 

نتایج کانالشون محشره. حتما اسمشون رو سرچ کن و ازشون مشاوره رایگان بگیر.

در پناه الله مهربون

🎯 @www_amirhemmati_com

1️⃣ @amirhemmati_support

2738