2737
2734
عنوان

خونریزی در بارداری

438 بازدید | 12 پست

امشب خواب بودم یه لحظه احساس کردم کل پاهام خیس شده دیدم پر از خون شدم هفته 16 هستم رفتم بیمارستان گفت باید فردا بری سنوگرافی الانم خونریزی دارم میترسم برای بچم اتفاقی بیفته توروخدا اگه تجربه دارین بگین حالم خیلی بده 😞😞

❤خدایا مراقب پسرم باش❤

طوری نمیشه ان شاءالله

استراحت کنین

احتمالا بخاطر جفتتونه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عزیزم شما هفته ۱۶ خونریزی کردید چی شد ؟ چه دارویی بهتون داد ؟ منم دقیقا وضعیت شمارو دارم تو هفته ۱۵

سلام عزیزم .فقط استراحت مطلق بودم و از شیاف سیکلوژست هر ۱۲ ساعت استفاده میکردم هفته ۲۶ خوب شدم

❤خدایا مراقب پسرم باش❤
سلام عزیزم .فقط استراحت مطلق بودم و از شیاف سیکلوژست هر ۱۲ ساعت استفاده میکردم هفته ۲۶ خوب شدم

سلام ببخشید طول سرویکس شما در غربال ۱ و ۲ چند بود ؟

پروردگارم من به لطف تو بسیار امیدوارم چون تو بینهایت مهربان و توانایی.