2726

ما برای تزیبنات و شام و مهمونی خیلی خرج نکردبم

بجاش کلی لباسهای جور واجور و  انواع پابند و کفش و دکوراسیون ست بالباس و عروسک ست خریدیم و ی فیلمبرداری با آپشن هلی شات تو باغ و ساخت کلیپ خانوادگی و عکس های آتلیه و باغ خاطره ساختیم

چون فکر کردبم واسه مهمونی هرقد هزبنه کنیم، میگذره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقدر شد عزیزم؟؟

خرید لباسهای نی نی و لباسهای خودم و همسری و  آرایشگاه خودم حدود ۳ شد

هلی شات۲۵۰

باغو اول گفتن ۴۰۰ ولی رفتیم جای دیگه ۲۵۰ گرفتیم

البته اگه فقط برا نی نی فیلمبرداری کنن باغ ارزونتره اگه ۳ همراه یا بیشتر همه بخان تو فیلم باشن این حدوداس

اجاره تزیینات۱۰۰

تزیینات  و عروسکهایی که خودمون خریدیم  و کیک و بادکنکهای هلیومی حساب نکردم، بعضیاشو هم داشتیم

مثلا بادکنک با توجه به تعدادشه دونه ای ۱۱ پر می کنن، تعداد بیشتر ورداری دونه ای دوسه هزار تومن بیشتر تخفیف نمیدن

کلیپ هم که نرخ داره، هنوز آماده نشده، معمولا ی کلیپ تو تهران اگه فیلمبردار معروف باشه کلیپی ۷۰۰ میگیره، گمنام باسه کلیپی ۲۸۰ تا ۳۰۰ میشه

بسته به تعداد کلیپها باید پرداخت شه، برای ما ۵۶۰ میشه

عکسها هم بسته به سایزشون و نوعش که شاسی باشه یا قاب یا فتو بوک آخر سر محاسبه میشه ولی اگه عکس نخوای پکیج فیلمبرداری خودش چن تا عکس داره

بین هزبنه هات، ی مبلغی هم بزار برای بچه ای که تحت سرپرستی خیریه ای هست و سنش به کوچولوت نزدیکه، ی لباس قشنگ، یا عروسکی ارزشمند بخر 

فیلمبرداری و کلیپتون چقدر شد عزیزم؟

نوشتم گلم

برو تو دیوار، پکیجهای فیلمبرداری رو بببن

نمی دونم کدوم شهرید، ولی همه استانها دارند، هر کدومش به نظرت معقول بود زنگ بزن و دقیق بپرس و یادداشت کن

بعد حضوری برو نمونه کار ببین

چند جا قیمت بگیر

مهمتربن قضیه بعد از مالی، رفتارشونه و حوصله و ادبشون

تو باغ بچه یهویی عوض میشه، اصلا اون بچه ای نیس ک تو خونه بود و قابل پیش بینی نیس، ممکنه اصلا همکاری نکنه و حضوری بری دستت میاد چجور آدمایی هستن، حوصله بخرج میدن یا نه

واسه فیلمبرداری بسشتر از دو یا ۳ لباس نخر، انقد یهویی همه چی فرق می کنه بتونید تو تایم فیلمبرداری همونا رو عوض کنید شانس اوردید

تفنگ حباب ساز علیرغم ظاهر ساده چنان فیلمو رویایی میکنه نگو، خوشبختانه وقتی نی نی استداحت میکرد فیلم و عکسها رو نشونمون میدادن

من ی نیم تنه سک سی زرد با کلیه متعلقاتش از گل سر و تلش و پابند و جین و چند گل آفتابگردان و خرس زرد گرفتم

واسه پیراهن تور سرخابیش هم گل و خرس سرخابی و پابند ، ی ست نقره ای آس دوختم و ی ست صورتی و یدست سفید و سبز ملایم مجلسی و یدونه مست باز سفید شیری و ی پیراهن کوتاه با شورتک جین و  یدست دوتیکه و خلاصه با کلی آرزو رفتیم باغ، اولش کلی کیف کرد و خندید ولی فقط با ی لباس، بعدش اصلا حاضر نبود جز شیر خوردن اجازه بده کسی بهمون نزدبک بشه

البته تجربه نداشتم، دفعه بعد پول زیاد واسه لباس نمیدم، کم هزینه تر و با برنامه تر عمل می کنم، تجربه من میتونه کمکی باشه برای شما که هزینه ها رو کنترل کنی، الکی واسه هایلایت خدا تومن نده، فقط رنگ کن ولی براش یادت نره، حالا فر یا لخت، هر کدومش باشه خوبه، من اونقدی که از براشم راضی بودم لز هزبنه بیخود هایلایت راضی نبودم، چون حرکات موزون مو فیلمو قشنگتر می کنه براشم فقط ۵۰ شد

رو صفحه دوار گذاشتنش و گفتن همه برید که وقتی نیچرخه فقط نی نی باشه اولش قشنگ بود ولی یهو شیون و گریه سر داد

هلی شات که اومد انقد ترسید که جیغ می کشید و میخواست برگردبم خونه😣😫😫😫

فقط ۳ دست لباس پوشید که یکیشو حدود ۲۰ ثانیه هم تو فیلم نیست

یعنی چنان بچه عوض شد و گریه میکرد که نگوووو

فقط وقتی کیکو گذاشتن جلوش که بخوره قشنگ بازی کرد حتی نخوابید که تو کلیپ خوابش هم باشه

ی خانواده دیگه هم بودن که بچشون همکارر نمیکرد ولی طفلی خیلی سرش داد می کشیدن، ولی اکیپ فیلمبرداری ما و همسرم صبور بودن، به همسرم گفتم اشتباه بزرگم اونهمه لباس بود، پیشنهاد داد یکی از لباسها رو که هنو اتیکت داره و نپوشیده هدیه بدیم و  فکر کردیم بچمون سالهای زیادی برای کلیپهای دیگه وقت داره، مهم اینه که یبار دیگه مثل فیلم ازدواجمون با هم خاطره ساختیم

فیلمبرداری و کلیپتون چقدر شد عزیزم؟

عزیزم سعی کردم کامل بنویسم که هم بتونی بهتربن تصمیم رو بگیری، هم، بعضی اشتباهاتمو ک هزینه بیخود بود نکنی و با ی مبلغ معقولی ی خاطره خوب بسازی

مثلا بتونی ۱ تومن واسه ۲ تا کلیپ و باغ و هلی شات کنار بزاری و یدست لباسی که خودت تو کمدت داری و یدست کت و شلوار همسرت و عروسکهایی که داری ، موهاتو خودت رنگ کنی ولی براشینگو بری آرایشگاه، که بسته به قد مو از ۲۵ تا ۸۰ متغیره و ی کیک  تولد بخری و ۱۰ تا بادکنک کلا بشه ۲۵۰

من دفعه بعد همینقد هزینه می کنم و ۱ ریال بیشتر نه

تزییناتو از خود فیلمبردار بگیر ۱۰۰ بدی چن تا اشانتیون هم میزاره

البته کسی به ما باد نداده بود و بخاطر همین یکم اذیت شدیم،