1608
1609

مشکی پر کلاغی. چون توی موهام ارثی سفید دارم و اولین خواستگار که در سن 19 سالگی اومد رنگ کردم موهامو

نتیجه این شد که سفیدا دو برابر شدن و موهامم خیلی ریخت و کم شد

تا الان ک 26 سالمه تازه ی کم جون گرفته موهام. دیگه رنگ 6 پایینتر نمیزارم

این نیز بگذرد

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1613

اولیش حنا هندی(پر کلاغی) بود که دوم دبیرستان رو موهای مشکی خودم گذاشتم....

بعدش یه بار مسی شکلاتی گذاشتم یه بارم ماهگونی شکلاتی و بعد اون دوباره مشکی کردم....فقط با مشکی احساس میکنم خودمم😁

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤

سوم دبیرستان جو گرفتم رفتم موهامو رنگ کردم

خودم پرکلاغی بود قهوه ای کردم

🙄و اینقد کردم و کردمو کردم تا ..... زدم به موهام

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
1432

خیلی سال پیش رو موهام چندتا مش پراکنده سفید زدم و دیگه هیچ‌وقت هیچ‌رنگی به موهام نزدم

هم صدای بغض ابرها گریه کردم من خدایا❤این همه آدم تو دنیا بود چرا من؟ من که قلبم خیلی تنها بود
1563

تنباكويي سوم دبيرستان

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
شاید ویتامین بدنت کمه موهات میریزه 

نه بخاطر هر ماه رنگ کردن میریختن. چون ریشه ها ک در می اومد فوری میزدم

الان یک ساله دیرتر میزنم و رنگ 6 میزنم خیلی موهام بهتر شده

این نیز بگذرد
1578