1421
1411
عنوان

یه تایپیک با یه موضوع فوق تکراری

338 بازدید | 47 پست

کسی هست که حس ششم قوی و واقعی داشته باشه کمک میخوام فوریه

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390
من تقریبا حسم خوبه

میشه بی زحمت حستو درمورد حل مشکل من بگی؟؟اینکه حل میشه یا نه

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
1394
من تقریبا حسم خوبه

به من بگو..کجاست چه میکند...کسی تو زندگیشه یانه؟؟بهم فکر میکنه یانه😭😭

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
1387
چطور به حس دیگران اعتماد می کنید

اعتماد نمیکنیم ولی اروم میشیم.به قدری مشکلات بهم فشار اورده که شاید بادروغ کسی حداقل خوشحال بشم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
سللللام😂شناختی؟

بهههههههه مگه میشه کسی ک گند زدم تو تاپیکش و میخواستم با چمدونام برم خونشون چتر باز کنمو نشناسم😂😂😂😂😂

‏دلم ازون تفنگا میخواد ک روشنش میڪردی میگفت:فایر فایر ایچوشوشوشوچوچوشو فایر فایر/:  
1391