2726

میخام جداشم خیلی سخته؟ من خیلی دوسش دارم ولی مجبورم توتاپیک   قبلیم توضیح دادم  علتشو ‌ واقعا مجبورم ولی از تنهایی و وابستگی که بهش دارم تنم میلرزه میتونم طاقت کنم😢

واقعا راهی واس موندن نیس ولی میترسم ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جدا شدم 🤚🏻

سخته دروغ چرا 

ولی یه پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایانه 

من ماه اول حالم خیلی بد بود دوسش داشتم هنوزم دارم

ولی رفته رفته بهتر میشی 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728

اگه دکتر مغز و اعصاب بره و دارو مصرف کنه حتما حالش خوب میشه

برادر منم یه مشکلاتی داشت رفته پیش دکتر مغز و اعصاب اونم با هزار مکافات و بدبختی رفت دکتر

الان خداروشکر حالش خیییییلی خوب و خودش داروهاشو میخوره

معمولا وقتی برن دکتر و دارو مصرف کنن آروم میشمن اون موقع منطقی رفتار میکنن و خودشون هم قبول میکنن که مشکل دارن و باید دارو مصرف کنن

من ٢ هفته امدم خونه بابام هفته اينده هم ميرم وكيل گفت ٣ روزه طلاقتو ميگيرم تمام ميشه 

٢ هفته امدم اينجا حالم بد بود خيلي اما الان خيلي بهترم فقط دلم از خودم ميگيره كه چقدر خوووووب بودم 

hair coloris ~ hair keratin 
میترسم دیوون شم اونم اینکه خاطرات روانی میکنه ادمو😭

ای خواهر من ک داغ دلم تازه شد 

یاد شبایی میفتم ک سرمو میذاشتم رو قلبش موهامو نوازش می‌کرد 

یاد روزی ک بهم رانندگی یاد داد با ماشینش :) 

سخته آجی سخته 

ولی نمیشه تا عاخر عمر زجر کشید ک.... 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

عزیزم تاپیک های قبلتو خوندم ...احتنالا این نوع پرخاشگری ریشه در کودکدی همسرت داره ،..یا باید جدا شی یا باید انقدر صبرو حوصلتو بالا ببری تا بتونی با این مرد زندگی کنی...فقط حواست باشه باردار نشی...از تنهایی بعد از جدایی نترس میتونی با گذشت زمان یه کیس مناسب انتخاب کنی و کنارش خوشبخت بشی

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!
2706