2733
2734
عنوان

خشکی موها.کمکم کنید

169 بازدید | 32 پست

عزیزان موهام بشدت خشکه و موخره میزنه. اسم سرم یا روغن یا ماسک موی خاصی میشناسید ک استفاده کرده باشید ج بده

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روغن نارگیل, روغن بادام تلخ, روغن زیتون, سس مایونز ,وازلین

اینا هر کدوم جدا 

اینا برای هشکی مو و موخوره بشدت عالیه, اول مو خوره زده بشه و مو دیگه موخوره نداشته باشه بعد این مواردا هر کدوم دوسداشتید به خوبی بهتر از هر چیزه شیمیایی جواب میده

من بیشتر از وازلین و روغن نارگیل و سس مایونز جواب گرفتم

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
2738
روغن نارگیل, روغن بادام تلخ, روغن زیتون, سس مایونز ,وازلین اینا هر کدوم جدا  اینا برای هشک ...

متشکرم دوست عزیز. هرشب بزنم روغنارو ؟؟؟

باید به موهاتون برسید تا خشک نشه برای شروع اگر میتونید روغن نارگیل خالص از شب تا صبح بزارید روی مو باشه بعد بشویی روغن گرم کنید و از کف سر ماساژ بدید و به ساقه و نوکها خوب بزنید و قبلشم موهاتونو براش کنید اگرم نیمتونید فقط یک ساعت حداق روی مو باشه فکر نکنم موهاتون خشک تر از موهای من باشه من موهام واقعا شاین و سالم هستن حتی سرم و چیزیم نمیزنم مدتهاست

باید به موهاتون برسید تا خشک نشه برای شروع اگر میتونید روغن نارگیل خالص از شب تا صبح بزارید روی مو ب ...

البته روغن باید بهتونم بسازه اگر نه زیتون بزنید یا آملا فقط اکسترا ویرجین

شما استفاده کردی؟از داروخونه بگیرم باید؟طرز استفادش بعد حمام یا قبلش

اره استفاده ميكنم. از عطاري. واسه ريزش مو خوبه ولي موهاي منو نرم كرد. قبل حموم. اگه بعد از حموم بزني مث ژل ميشه ميتوني به عنوان ژل مو ازش استغاده كني

باید به موهاتون برسید تا خشک نشه برای شروع اگر میتونید روغن نارگیل خالص از شب تا صبح بزارید روی مو ب ...

روغن نارگیل گرم کنم؟؟؟؟

2706