2733
2734
عنوان

شوهر شمام اینجوریه ؟؟؟😪

317 بازدید | 23 پست

۴۵ روزه تقریبا بچمون بدنیا اومده همش میگه اینجوری شیرش نده کمرش اذیت میشه ، اینجوری نخوابونش سرش بد شکل میشه ، عکس پروفایلش گذاشته...و چیزای دیگه

قبل بارداریم هی من میگفتم بچه میخوام اون میگفت زود زوده باردارشدم خوشحال شد اما بازم گفت زود بودا 

منم راستش از ترس ناباروری که خیلی دور و برم بودن جلوگیری نکردم و زود باردار شدم یعنی از نظر روحی اصلا آماده نبودم حس میکنم خودمو نمیتونم جمع کنم الان دارم یه بچه رو تر و خشک میکنم 

احساس میکنم اگه نابارور بودم با تیپا پرتم میکرد خونه بابام 😪یعنی بچه انقد مهم 😥

چرا هیچ کس تو دنیا منو دوس نداشت 🤔

پدرم که کلا بچه دوس نداشت ، مادرمم که عااااشق پسر ، شوهرمم که فاتحه

همه اینجورین یا من اینجوریم ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باباها بچه بدنیا میاد حساس میشن شوهر منم زیااااادتذکرمیداد اونم میگف زوده بچه ولی بعدش میگف میرم سرکازاسترس بچه دارم خخخ

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2731

گلم قدم نو رسیده مبارک تازه اومده خب آقایون ذوق دارن

طبیعیه عزیزم با این دید به قضیه نگاه کن

بعضیا اصلا به بچشون اهمیت نمیدن و مادر از بی محبتی و سردی شوهر رنج میبره

دوستت داره و براش مهمی اما الان بیشتر از شما فعلا نیاز به توجه و رسیدگی داره عزیزم

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   

شوهر منم قبل بچه نمیخواست

الان ک بدتر از شوهر توعه

پدر مادرمم ک زبونم لال جونشونم حاظرن بدن واسه بچم

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

راستی قدم نو رسیده هم مبارک

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2738
هیچی ...بره نبینمش

به نظرم یه مشاوره برو 

یه وقت افسردگی زایمان باشه اذیت میشی 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706