2726
عنوان

من شبیه بقیه دخترا نیستم

1479 بازدید | 67 پست

من ۱۸ سالمه

نمیتونم مثل بقیه دخترای هم سن و سالم باشم

بدددم میاد با یه پسر دوست بشم الان همه ی پسرا دوست دختر دارن و من پسری میخوام که تا حالا با کسی نبوده باشه😐از اینکه یه ماه با این باشم یه ماه با اون متنفرم

نمیتونم وقتی یه پسر بهم تیکه میندازه باهاش کل کل کنم و چرتو پرت بگم و تهشم برسه به شماره ردوبدل کردن

از پسر بی ادب و اینایی که حس میکنن خیلی شاخن ، اینایی که تیکه میندازن اینایی که تو کوچه خیابون ولن حالم بهم میخوره

نمیتونم دست جمعی با اکیپ دوستام برم بیرون سیگار و قلیون بکشم

از اینکه یه با یه پسر برم بیرون و اون حساب کنه متنفررررم

بعد یه سری از دوستام هستن که تا پولشون تموم میشه زنگ میزنن به یه پسر ببرتشون بیرون

همیشه میگم کاش یه نسل عقب تر بودم 

به هم نسلام شبیه نیستم 

چه دختر چه پسر

از لحاظ تیپ و ظاهر نه ، از لحاظ رفتار 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آفرین

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2728

خوب خوبه که مثل اونا نیستی ..‌حتما که نباید مثل بقیه باشی 

اتفاقا تو خوب میکنی که خانوم بودن خودتو حفظ میکنی و شخصیت درستی داری 🌷

شادمان ترین مردم بهترین چیز هارا در زندگی ندارند، بلکه انان بهترین برداشت را از زندگی دارند🍃💞
2706