2726
عنوان

میخوام از شوهرم طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اشتباه نکن اگه که خانوادت پشتت باشن و پول داشته باشی عالیه.....

خانوادم پشتمن میگن طلاق 

پولم دارم 

اما وابستشم دارم جون میدم 😢

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
2728
خواهرشوهرت چندسالش بود خب طفلک داغداره درکش کن تاازاین حالت دربیادبیرون

چقد درکش کنم تا میام دلداریش بدم میگه حرف نزن تا میشینم پیشش میگه میخوام تنها باشم دستشو میگیرم دستمو پرت میکنه بخدا انگار من خواهرشو کشتم 27سالش بوده مجرد تصادف کرده

برو شاهنامه باز کن عکس رستم با گرز میبینی .اصلا گرز چیزی نیس ک کسی تو ای دوره داشته باشهه 

گرز نیست یه چوبه قبلا خودم باهاش ورزش میکردم گفتم گرز ک بدونید چوب بزرگی بود

اره    اونوقت من ب هیچکس نگفتم گفتم خوردم زمین

یاد خودم افتادم هربار کتکم میزد کبود میشد صورتم حتی یبار چشمم خونی شد داخلش الکی میگفتم در ماشین خورده یا خوردم زمین😔😔الان که تو مرحله جدایی ام خونوادم همه چی رو فهمیدن وازم ناراحتن چرا بوقتش نگفتن مال من تو دوران عقدم آخه کتک میزد ونمیگفتم فک میکردم درست میشه😢واقعا به استخون وگوشتم درکت میکنم خدا کمکت کنه گلم

یاد خودم افتادم هربار کتکم میزد کبود میشد صورتم حتی یبار چشمم خونی شد داخلش الکی میگفتم در ماشین خور ...

حتما جداشو منم تو عقد کتکم میزد ب هیچکس نمیگفتم بلکم درست بشه درست ک نشد بعد عروسی بد تر و پررو ترم شد

2706