1421
1389
عنوان

میخوام از شوهرم طلاق بگیرم

386 بازدید | 41 پست

خواهرش مرده تا میرم پیشش میگه میخوام تنها باشم تا دستشو میگیرم دستمو پرت میده و ... بعد امشب بهم گفت چون خواهرم مرده مامانت زودی اومده و رفته مثل یه غریبه ای تو باید بمونی خونه مامانم پونزده روزه خونه مامانشم ک تنها نباشه اونوقت دیشب رفتم خونه خودم میگه چیکار کردی براش اون مامانت بود زودی اومد و رفت (آخه ی فامیلی نزدیک مامانم با مامانش داره دختر خاله هستن)شما دیگه فامیل ما نیستید تا روزی ک بمیرم یادم میمونه اونوقت جاریم مامانش عمشه میگه اون اومده مونده پیش مامانم از جاریت یاد بگیر .همیشه هر کاری براش میکنم آخرش بی منتم میکنه طرف همه رو میگیره همیشه من بدهکارم دیگه خستم کرده دوماه پیش بهش گفتم چند ساله عروسی کردیم پول بده وسیله خونه بخرم خونمونو رنگ کنیم کم پول بده بابات اینا خودمونم زندگی داریم همش مسخرم میکرد یهو عصبی شد با گرز زد دستمو شکوند ببخشید طولانی شد باید درد دل میکردم

نمیدونم چی بهت بگم 

ولی طلاق خیلی سخته خیلی جان فرساست 😢

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

دستت رو شکوند؟😔

😢❤ظلم شدبهم سکوت کردم کتک خوردم سکوت کردم توهین شنیدم سکوت وسکوت....ناجوانمردی دیدم سختی کشیدم دیگه نمیتونم روحم پیرشد...خدایا سخته بگم چون عاشقش شده بودم اما ازت میخوام طلاقم رو راحت کنی❤😔

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1401
1376
1396
نه اشتباه نکن اگه که خانوادت پشتت باشن و پول داشته باشی عالیه.....

خانوادم پشتمن میگن طلاق 

پولم دارم 

اما وابستشم دارم جون میدم 😢

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
1424