2737
2734

میخایم این کارو بکنیم شوههه....میگم بخریم بقیشو میدیم رهن خودمون خونه ارزون و کوچیک اجاره میکنیم تا باز ان شاالله خودمون بریم....کیا اینکارو کردن؟؟؟

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما کردیم چون واقعا خودش کمک بزرگیه واسه خرید ملک فعلاهم جای کوچیکتر میشینیم ولی خدارو شاکریم که خونه دارشدیم

خدای من رفیقمه تنها غمخوارمه ارامشمو مدیون حضور پررنگشم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

من اینکار رو نکردم ولی اگه میدونی بعد یسال میتونی پول ودیعه رو جور کنی بهترین راه حله چون الان بنظر من بخوای وام بگیری کلی باید سود بدی 

جهان ریاضی درونم دگرگون شد   ۱+۱=۴؟؟؟؟      چ ترکیب زیبایی. من . همسرم و دوقلوهای نازنینم 
همیشه باید اینکارو کرد، هر کی دیدم خانه دار شده همینکارو کرده

اخه پول نداریم باز بریم خونه اجاره کنیم بدون هیچ حمایتی هم میخوایم خونه بخریم.....

میشه برا خونه دار شدنم فقط یکی صلوات بفرستین ان شاالله هرچی از خدا میخاین بهتون بده....ممنونم💕😉
من اینکار رو نکردم ولی اگه میدونی بعد یسال میتونی پول ودیعه رو جور کنی بهترین راه حله چون الان بنظر ...

عزیزم همین پول رک با 3تا وام مختلف جور کردیم....البته یکیش ک زیاده یکسال دیگه تموم میشه

2738
ما کردیم چون واقعا خودش کمک بزرگیه واسه خرید ملک فعلاهم جای کوچیکتر میشینیم ولی خدارو شاکریم که خونه ...

یعنی الان خونه خودتون نیستید؟؟؟؟

عزیزم همین پول رک با 3تا وام مختلف جور کردیم....البته یکیش ک زیاده یکسال دیگه تموم میشه

الهی ک زودتر خونه دار شی بحق این شبا 

جهان ریاضی درونم دگرگون شد   ۱+۱=۴؟؟؟؟      چ ترکیب زیبایی. من . همسرم و دوقلوهای نازنینم 
ماهم تازه خونه خریدیم ۳۰ میلیونش رهنه سالی ۱۰ تومنم جم کنیم ۳ ساله تمومه الانم یه خونه بزرگتر داریم

الان خودتون مستاجرید؟؟؟؟چقد اجاره میدید؟؟؟

الهی ک زودتر خونه دار شی بحق این شبا

وای مرسی دوست خوووبم چقدر بهم انرژی دادی

2706