2726
عنوان

پیام بازی همسرم با یه خانم

1334 بازدید | 55 پست

سلام .

حدودا ۱۰ ماه پیش یه خانمی به همسرم پیام میداده ک من ازشما خوشم میاد عاشقتونم وفلان.

طبق گفته های همسرم.

پیام و کلیپ های عاشقانه میفرستاده به همسرم.

حالا همسرم بعد ۱۰ ماه جریانو گفت اون موقع ها به تلگرامش رمز داده بود ک من نمیتونستم برم  البته من هیچ وقت چک نمیکنم...ولی میدیدم ک رمز داره 

حالا پیامارو پاک کرده چندتا پیام ساده وچندتا کلیپ عاشقانه مونده.

منم خیلی تاراخت شدم گفتم چرا الان میگی بعد۱۰ ماه!!؟

چرا پیامارو پاک کردی!؟

تنها جوابش این بود ک نمیخواستم تو ناراحت بشی.

بعدش تو در گیر دخترمون بودی اون موقع دخترم تازه بدنبا اومده بود.

منم خیلی ناراحتم...همش ذهنم درگیره .

میگم اگه چیزی نداشت ک پیامارو پاک نمیکرد حتما خودشم باهاش گپ میزده دیگه وگرنه چرا پیامارو پاک کنه!!.چرا بعد ۱۰ ماه اینو تازه میگه!!!

چرا الان تلگرامش رمز نداره!!

اعصابم خرابه

یه خانومم به شوهر من پیام میده هیچ وقت ابراز علاقه نمیکنه ولی با باز و عشوه کارو پیش میبره

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تموم شده دیگه دنبالش نباش همین ک بهت گفته یعنی دوست داشته وگرنه بهت نمیگفت توام‌نمیفهمیدی 

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

وااا اگه واقعا چیزی بود که اصلا حرفشم نمیزد . میتونست بازم پنهان کنه . ذهنتون رو با مطالب نی نی سایت مسموم نکنید تو رو خدا . زندگیتو بکن خواهر من . انقر بد بین نباش

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
یه خانومم به شوهر من پیام میده هیچ وقت ابراز علاقه نمیکنه ولی با باز و عشوه کارو پیش میبره

افرین دیدی خیلی بیشرفن اینی که به همسر من پیام.میده کارگزار بیمه است یه ناز و عشوه ای میاد که نگو وویس میفرسته صداش و یه جوری میکنه ادم براش غش کنه زنیکه بی شعور

خدایی که به شدت کافی است 
چه خانومه اسگل بوده.اومدي صاف به شوهرت گفته عاشقتم! اين نسخه تو مرداي اطراف من قفله

اره اصلا دست بردار نبود...

همش کلیپ عاشقانه میفرسته...

همسرم کارمند بانکه میگه من دیدمت ازت خوشم میاد.

2706