2410
2553

من خودم یه بار یکی تاپیک زده بود که از سگ میترسه بهش گفتم نترس عزیزم باهات کاری ندارن بعد یه کاربر دیگه ریپلایم کرد بهم گفت لابد تو خودت از سگ ها هستی که میگی کاری ندارن😐

منم جوابشو ندادم چون بی شعوریه خودشو ثابت کرد

شماهم تعریف کنین

من حال تعریف ندارم ولی خیلی شده

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

تو یه تاپیکی بنده خدایی لباس و کفش خواست ادرس خواستم یکی از کاربرای آقا نی نی یار پنج و صدا کرد نی نی یار هم گوشم و پیچوند که مبادا کمک کنی 😐

.....اگه بدنت خسته باشه شب زود میخوابی،ولی اگه روحت خسته باشه تا صبح نمیتونی بخوابی،شب هر کس به اندازه درداش میتونه طولانی باشه ......
2714

آره گفتم من از همسرم یکسال بزرگترم یکی ریپلای کرد زودتر پیر میشی سنت میره بالا بهت خیانت میکنه  

منم گفتم نه عزیزم فکر نمیکنم  

خیلی شیک گفت حالا میبینی  

انگار به من خیانت بکنه همسرم به اون کاپ میدن   

آره گفتم من از همسرم یکسال بزرگترم یکی ریپلای کرد زودتر پیر میشی سنت میره بالا بهت خیانت میکنه   ...

خدایی خندم گرفت چه طرف اسکل بوده😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706