1421
1411

من خودم یه بار یکی تاپیک زده بود که از سگ میترسه بهش گفتم نترس عزیزم باهات کاری ندارن بعد یه کاربر دیگه ریپلایم کرد بهم گفت لابد تو خودت از سگ ها هستی که میگی کاری ندارن😐

منم جوابشو ندادم چون بی شعوریه خودشو ثابت کرد

شماهم تعریف کنین

🧜‍♀️💜 پری هستم عشق همتون 💜🧜‍♀️

من حال تعریف ندارم ولی خیلی شده

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

البته باید میگفتی یه سگ ریپلایت کرد اینو گف😐😂

فکر کنم بدترین عادت جهان عادت با پتو خوابیدنه . فکر کن داری مثه سگ تو کویر لوت عرق میریزی از گرما، تا پتو رو نندازی رو خودت خوابت نمیبره 😐

😐 بعضیا سنتی صعنتی زدن ناراحتی نداره که 😒😂😅

ای بی بصر  !                                                                        من می روم ؟!                                                                او می کشد قلاب را ...

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

تو یه تاپیکی بنده خدایی لباس و کفش خواست ادرس خواستم یکی از کاربرای آقا نی نی یار پنج و صدا کرد نی نی یار هم گوشم و پیچوند که مبادا کمک کنی 😐

گاهی وقتا لازمه دستتو بزاری رو قلبت و بگی : میدونم سخته، ولی طاقت بیار
1436

آره گفتم من از همسرم یکسال بزرگترم یکی ریپلای کرد زودتر پیر میشی سنت میره بالا بهت خیانت میکنه  

منم گفتم نه عزیزم فکر نمیکنم  

خیلی شیک گفت حالا میبینی  

انگار به من خیانت بکنه همسرم به اون کاپ میدن   

1447
😐 بعضیا سنتی صعنتی زدن ناراحتی نداره که 😒😂😅

اخه ادم هنگ میکنه فک کن خیلی یدفه یکی ریپلایت کنه اینجوری بگه  

آره گفتم من از همسرم یکسال بزرگترم یکی ریپلای کرد زودتر پیر میشی سنت میره بالا بهت خیانت میکنه   ...

خدایی خندم گرفت چه طرف اسکل بوده😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1396

به وفور شده

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت و کسی که تربیتت کرده رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .

بله 😑

کدومشو بگم🤔

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم

بله چنددفه شده ک بی دلیل بهم توهین کردن 

میدونی لذت بخش ترین حس دنیا چیه؟! اینکه سارای توام،سارای امیـرعلــی😍دوست عزیزم لطفا احترام خودت،من و بقیه کاربرای محترم سایت رو نگهدار و توهین نکن،اگر توهین میکنی و جوابت رو نمیدم ب این دلیل نیست که نمیتونم،خداروشکر سه متر زبون دارم،جواب نمیدم چون در شأن و شخصیت من نیست این حرفا😉
آره گفتم من از همسرم یکسال بزرگترم یکی ریپلای کرد زودتر پیر میشی سنت میره بالا بهت خیانت میکنه   ...

عجب ادمایی پیدا میشن😐

بله 😑 کدومشو بگم🤔

اونو بگو که میگفت اون‌گله رو برام بفرس خودکشی کنم😂

1331