2410
2553
عنوان

شبکه ای شدن پوست نوزاد 6ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 6925 بازدید | 46 پست
موقعی که سردش نیس عادی هست پوستش ولی وقتی سردش میشه شطرنجی میشه اینجوری میفهمم سردشه!

من موقعی که سرد نیست هم اگر دقت کنم ناواضح میبینم،البته خیلی پوستش سفیده،وقتی هم سردشه دیگه واضح واضح میشن،نمیدونم ببرم دکتر؟

دنیام دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من موقعی که سرد نیست هم اگر دقت کنم ناواضح میبینم،البته خیلی پوستش سفیده،وقتی هم سردشه دیگه واضح واض ...

نمیدونم والا مهم باشه  تازه از این تاپیک من فهمیدم اسمش چی هست! ۱۴ ماهشه تا حالا کلی دکتر رفته چکام شده هیچکس نگفته چیزی البته سردشم‌نشده که شطرنجی شه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2456
نمیدونم والا مهم باشه  تازه از این تاپیک من فهمیدم اسمش چی هست! ۱۴ ماهشه تا حالا کلی دکتر رفته ...

منم متخصص چندبار رفته و جلو کولر بوده پوستشو هم دیده هیچی نگفته

دنیام دخترم

سلام عزيزم چي شد پوست دخترتون؟منم پسرم ٣ ماهشه از بدو تولد همينجوريه به سرماهم زياد ربط نداره وقتي تحت فشاره يا اويزون تو بغلم يا گريه ميكنه تورتوري ميشه.دوتا دكترم بردن گفتن تا ٦ ماه نهايت ١ سال خوب ميشه اما شما كه دخترتون ٦ ماهشه و ميگيد اينجوريه...اگه راه چاره اي بود به منم بگيد لطفا

سلام عزيزم چي شد پوست دخترتون؟منم پسرم ٣ ماهشه از بدو تولد همينجوريه به سرماهم زياد ربط نداره وقتي ت ...

عزیزم دکتر متخصص بردی؟آره دختر منم اینجوریه دقیقا،بهم گفتن اگه توی همه حالات اینجوری باشه یعنی مشکلی هست ولی چون تحت فشار وسرما و گریه و....اینجوری میشه اشکال نداره،پسرتون پوستش سفیده؟

دنیام دخترم

سلام عزيزم اره سفيده وقتي خوابه رو سطح صاف اينجوري نيست ولي وقتي تحت فشار باشه يه موقعها كبود ميشه قشنگ...دكتر نگفت دليلشو بهتون؟ چرا اينجوري شدن و ايا خوب ميشه؟

2714
سلام عزيزم اره سفيده وقتي خوابه رو سطح صاف اينجوري نيست ولي وقتي تحت فشار باشه يه موقعها كبود ميشه ق ...

آره خوب میشن من اوایل شکم وصورتش هم داشت الان دست و پاشه

دنیام دخترم
دخترمنم از موقع تولد اینجوری الان ده ماهشه خوب شد پوستش.  ربطی ب سرما. نداره پوستشون چونو نازک ...

ااا خداروشكر پس جاي اميدواري هست.اخه من وقتي بغلش ميكنم پاهاش كه اويزون ميمونه خيلي معلوم ميشند اينا از كوچيكو بزرگ ميپرسند چرا اينجوريه ادم اعصابش خورد ميشه🙁🙁

ااا خداروشكر پس جاي اميدواري هست.اخه من وقتي بغلش ميكنم پاهاش كه اويزون ميمونه خيلي معلوم ...

دقیقااااا همینجوری بود . یادمه بچم ی ماهه بود زمستونم بود ی تشت اوردم کنار بخاری پاشو بشورم مادرشوهرم برای اولین بار دید شروع کرد گفت این بچه مشکل داره این مریضه فلانه . نمیدونی تا خود صبح گریه میکردممیکنه ی ترسی افتاد ب جونم چندتا دکتر بردم فردا صبحش همشون گفتن کدوم احمقی گفته این بچه مشکل داره این بچه فقط پوستش نازکه ک. ب مرور خوب میشه . واقعا هم ب مرور خوب شد. . دخترم رو صورتشم رگاش پیدا بود

مینا قری هستم
2706