2733
2734
عنوان

دعوا با همسر سر خانوادش

123 بازدید | 5 پست

سلام، من دو ساله ازدواج كردم و يه بچه چهار ماهه دارم. چهار سال با شوهرم دوست بودم و با مخالفت خانوادم هر جور بود ازدواج كرديم. مادرش باهاش خيلي مهربونه و روزي صد بار زنگ ميزنه. يه جورايي انگار نقش دختر و همسر ميخواد ازش. من باهاش خوب بودم اما الان واقعا ديگه خسته شدم. باهاش بحثم شده و شوهرم همش سمت خانوادشه. باهام خيلي خوبه اما جلوي اونا ميره تو قيافه. آخه من بعد از بحث يه مدت نرفتم و الان ميرم در حد سلام و خداحافظم. زندگيم داره از هم ميپاشه بخاطر اون 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما خيلي كارش تو مخي بوده كه ناراحتي اما اين روشي كه در پيش گرفتي بنظرم فقط باعث ميشه همسرت ازت دور تر بشه و بيشتر مادرش به چشمش بياد 

حتما برو مشاور اگر ميتوني 

2731
حتما خيلي كارش تو مخي بوده كه ناراحتي اما اين روشي كه در پيش گرفتي بنظرم فقط باعث ميشه همسرت ازت دور ...

با مشاور قبل از ازدواج مشورت كردم. ميگه كنار بيا. اما آدم دلش ميخواد شوهرش هواش رو داشته باشه . خانواده عزيزه و احترامشون واجب اما همسر هم مهمه ديگه

با مشاور قبل از ازدواج مشورت كردم. ميگه كنار بيا. اما آدم دلش ميخواد شوهرش هواش رو داشته باشه . خانو ...

ببين شما وقتي مستقيم بد بگي از خانوادش خب توي شوهرت حالت دفاعي ايجاد ميشه و پشتشونو ميگيره ديگه شما نبايد بدشونو ميتقيم بگي اصلا