2733
2734
عنوان

برداشتن خال صورت

600 بازدید | 44 پست

خانما شنیدم ک اگه خال صورتو بر داری جاش ی فرورفتگی یا ی سیاهی میمونه این راسته اگه اره ک بعدا جاش میره یا ن

بعد ی سوال دیگه تمام کارو تو ی جلسه انجام میشه یا چن جلسه

There is GOD💚💚💚   ..                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه خیلی ریز و سطحی باشه خوبه خوب میشه اگه بزرگتر باشه گود میشه 

معمولا اونایی که بزرگتر و عمیقترن دوباره برمیگرده و سه یا چهار بار نیاز به سوزوندن داره

توی یه جلسه انجام میدن هرچندتا که بخوای بسوزونی 

اصلا درد نداره 

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
اگه خیلی ریز و سطحی باشه خوبه خوب میشه اگه بزرگتر باشه گود میشه  معمولا اونایی که بزرگتر و عمی ...

اوهوم ممنون 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2738

خواهرم انجام داد جاشم نموند خودش یه پماد بهت میده بعد از لیزر استفاده کنی ولی خالش بعد یه سال دوباره داره برمیگرده بهشم گفتم باز بره لیزر کنه قبل از اینکه بزرگتر بشه ولی نمیخواد بره برا خالای بزرگ بهترین کار جراحیع که ریشه کن شه

خواهرم انجام داد جاشم نموند خودش یه پماد بهت میده بعد از لیزر استفاده کنی ولی خالش بعد یه سال دوباره ...

خال برجسته کوچیک چی اونو نمیدونی چجوری میشه اینجا همه درمورد خال سطحی بام اطلاعات دادن

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2706