2726
چرا عزیزم بخور مارک خوبشو بگیر

نمیخره برام

از کی تا حالا هوس کردم

الان چند روزیه بخاطر جفت سرراهی باید استراحت کنم همش توی اینستا چرخیدم عکس سوسیس دیدم

یاد روزی افتادم که با شوهرم توی کوچه بودیم بوش خورده بود به دماغم داشتم توی کوچه پس میفتادم

گفت هر چی بگی میخرم الا سوسیس

الانم میگه جون بخواه سوسیس نخواه 🥺 اگه میتونستم از پله برم پایین میرفتم میخریدم واسه خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخور نوش جونت عزیزم.من کل بارداریم ساندویچ سوسیس وپیتزا میخوردم.خداروشکر پسرم سالمه و خیلم باهوشه.نسبت ب بچه هایی ک باهم بدنیا اومدن هم قد بلندی داره هم وزن بهتری.نگران نباش.

⚘  لایک نکنین ⚘
2728
نمیخره برام  از کی تا حالا هوس کردم الان چند روزیه بخاطر جفت سرراهی باید استراحت کنم همش توی ...

بهش بگو خانم باردار چیزی هوس کنه نخوره بچش دچار مشکل میشه الکی بگو

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

من ب اون حساسی خوردم بابا

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

من مامان و خاله دوستم خونگی درست میکنن میخرم هم خوشمزه تره هم اطمینان کامل دارم

البته باردار نیستم😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

منم هوس کردم خوردم.نصفی یا شایدم بیشتر.هیچی نمیشه...نخوری پشت بچت سیاه میشه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
مارک هوب بخر بخور عزیزم من که هر هفته ساندویچ میخوردم

ضرر داره ولی فکر کنم این هوس رو آدم نگیره بدتره اصلا

اوایل هوس پفک کردم هی گفتم جلوی شکمتو بگیر یعنی چی به فکر بچه ت باش

ولی یه روز رفتم مغازه دو تا بزرگ خریدم تا ته خوردم شاید اگر انقدر خودمو معطل نمیکردم با دو سه تا دونه حل میشد 

نمیخره برام  از کی تا حالا هوس کردم الان چند روزیه بخاطر جفت سرراهی باید استراحت کنم همش توی ...

یه لحظه غفلت یه عمر پشیمونی .خواهشا این اشعالا را نخور مخصوصا اگه بارداری واسه یه لحظه لذت خوردن ممکنه صدمات جبران ناپذیری به جنین بزنه و یه عمر حسرت بخوری معلوم نیشت گوشت گربه ....نپخته ...سعی کن ذایقتو با چیزای سالم عادت بدی از همین الان شروع کن ِِ

بهش بگو اگه نخورم پشت بچه سیاه میشه.منم سر حاملگی قبلیم لواشک میخاستم نخوردم سیاه شده😥😥بش بگو نصف دونه میخورم.هیچی نمیشه.تو حامله نیستی درک کنی هوس چیه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706