1421
1411

توی کوچه بوش میومد دلم بدجوری سوسیس میخواد 😢

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1401
1394

من باردارم هروقت هوس میکنم میخورم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زنان حامله میشوند🤰وشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر🤰 ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند🤱 اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله🤰 نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار🤰 لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ🤰 و موجودات درونشان 🤰هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو🤰 .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🤱🤱🤱🤱🤰

منکه خوردم،پیتزا و اسنک و فلافل....اون اواایل ک ویار داشتم اصلا نمیتونستم غذا درست کنم بیرون غذا میخوردم میدونم خیلی ضرر داره ولی چه میشه کرد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد یکسال عضویت نام کاربریمو فراموش کردم همون عشق اقامون هستم،کنجد مامانی و بابایی خوش اومدی به زندگیمون.
1390

منم دلم خواست ای بابا... من خیلی اوضاعم داغونه همه‌چی دلم میخواد

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
چرا عزیزم بخور مارک خوبشو بگیر

نمیخره برام

از کی تا حالا هوس کردم

الان چند روزیه بخاطر جفت سرراهی باید استراحت کنم همش توی اینستا چرخیدم عکس سوسیس دیدم

یاد روزی افتادم که با شوهرم توی کوچه بودیم بوش خورده بود به دماغم داشتم توی کوچه پس میفتادم

گفت هر چی بگی میخرم الا سوسیس

الانم میگه جون بخواه سوسیس نخواه 🥺 اگه میتونستم از پله برم پایین میرفتم میخریدم واسه خودم

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍

بخور نوش جونت عزیزم.من کل بارداریم ساندویچ سوسیس وپیتزا میخوردم.خداروشکر پسرم سالمه و خیلم باهوشه.نسبت ب بچه هایی ک باهم بدنیا اومدن هم قد بلندی داره هم وزن بهتری.نگران نباش.

⚘  لایک نکنین ⚘
1364