2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
چیکار کردی مگه

بهم گفت تا بهمن ماه یه خبر بدی برات دارم ولی برای خودم خبر خوبیه..منم به شوخی گفتم پس تا اون ماه هم تو بمیری برای همین ناراحت شد

برای باردارشدنم صلوات می فرستین😍
انشالله که مشکات حل شه عزیزم،اگه ناراجت نمیشی بگو چرا؟اخه منم‌این روزا خییییلی به طلاق فکر میکنم

باورت شاید نشه من به اندازه موی سرم از شوهرم خیانت دیدم ولی به روش نیاوردم..ولی اون خیلی پرو پرو می گه تفریحیه

برای باردارشدنم صلوات می فرستین😍
باورت شاید نشه من به اندازه موی سرم از شوهرم خیانت دیدم ولی به روش نیاوردم..ولی اون خیلی پرو پرو می ...

پس چرا میخوای بمونی،به قول اون جمله معروف پایان تلخ بهتر از تلخیه بی پایانِ

خدایا ممنونم ازت که در مقابل تموم‌ نداشته هام بهم‌یه دختر دادی👸👸👸👸
2706