2737
2739
عنوان

چقد جاها برعکس شده

209 بازدید | 15 پست

تاپیک اسم شوهرتو چی سیو کردی رو میخوندم بعد دیدم یه سریا اسم دوست پسرشونو که هیچ زحمتی واسه دوست دختراشون نمیکشن و هیچ تعهدی بهشون ندارن و نهایت خرجی که واسه دختر میکنن کافی شاپ و کادو ولنتاینه سیو کردن عشقم و دلخوشیم و این چیزا از اون طرف متاهل های عزیز اسمای شوهراشونو خر مش ممد و هیولا و عابر بانک و ...

کلا احساس کردم دوست پسر ارج و قرب بیشتری داره از شوهر با اینکه همه زحمتا واسه شوهره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چون زیر یه سقف نرفتن ، مشکلات زندگی رو دوششون نیست ، اخلاقای بد همو ندیدن 

یه قانونی هست که میگه : هـمـیشـه ی جـوری زنـدگـی کـن کـه اگـه رفـتـی جــلـوی آیـنـه ، روت بـشـه بـه چـشـمـای خـودت نـگـاه کنی…

من ۸سال با شوهرم دوست بودم که نه شمارشو میشد سیو‌کنم نه چیزی ۸سال پنهون‌کاری اووووف 

الانم سه ساله ازدواج کردیم اسمشم عشقمو نفسمه امیدوارم هیچوقت به روزی نرسیم که بخوام اسمشو تغییر بدم 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...

ببین من متوجه شدم اکثر کاربرای اینجا اصلا نمیدونن به عنوان یک همسر باید چطور عمل کنن و اینکه زندگی مشترک چی هست اصلا 

یه عده حتی نمیدونن رابطه زناشویی درست چطور انجام میشه و خیلی ها زخم و عفونت و افسردگی سر همین گرفتن 

چه خوب میشد قبل ازدواج و بچه دار شدن برای زوج ها کلاس های اموزش رایگان رفتار و عمل میذاشتن

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

عزیزم اونا با مشکلات متاهلی دست و پنجه نرم نمیکنن

خیلی راحته تو طول هفته بری سه چهار ساعت با یکی خوش بگذرونی برگردی وقتی قرار شد ۲۴ ساعته هر روز هفته تا آخرعمر کنارهم بمونن اون وقت واقعیتا خودشو نشون میده

ولی من خودم ب شخصه همسرم تو دورام دوستی مای لاو سیو کردم هنوزم همونه 

چون زیر یه سقف نرفتن ، مشکلات زندگی رو دوششون نیست ، اخلاقای بد همو ندیدن 

آفرین دقیقا همینه  

دل که رنجید از کسی خرسند کردن مشکل است💔شیشه ی بشکسته را پیوند کردن مشکل است💔کوه را با آن بزرگی می توان هموار کرد💔حرف ناهموار را هموار کردن مشکل است💔
2706