1472
1459
عنوان

کاهش وزن گروهی و زندگی سالم ( بامداد خمار ) تاپیک جدیدتر

| مشاهده متن کامل بحث + 61227 بازدید | 9369 پست
احتمالاواسه همونه که هنو نرفتی 

خدا کنههه🙁

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵1/700💚قد۱۶۷                       هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف سوم۵۲🔓_ هدف اخر ۵۰🏆🎖       (تیکر چالش ۶۳ روزه تا شب یلدا برای شکمی تخت)🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
سوزش معده نمیاره ؟

نه اصلاا

چون  با شکم گشنه نمیخورمش اصلاا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵1/700💚قد۱۶۷                       هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف سوم۵۲🔓_ هدف اخر ۵۰🏆🎖       (تیکر چالش ۶۳ روزه تا شب یلدا برای شکمی تخت)🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
تشکر عزیزم😍ان شاالله توام میرسی ب دهه ۶۰😊

انشاالله😘😘😘

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

سلام عشقا😍😍😍 کاهشاتون مبارک😍 افزایشا ناپایدار😁 من بالاخره اومدم دهه۶۰😍💃💃💃💃💃 هفته قبل۷ ...

مبارکهههه🤩🤩🤩🤩

خوش امدی به دهه ۶۰🥳🥳🥳🥳🥳

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سمیه چقد خودتو اذیت میکنی الان خیلی خوبی فقط ورزش کن برو تی ار ایکس

نمیشهه اخه به دوستم ۵۲ هسسس

نمی خوام ازش کم بیارم😂😂😂😂😂😂

عای عم حسووود😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1473
بابا سفت میگیرم ولی کم نمیشه اون هفته یکشنبه هم فست هم مجازمامو رعایت کردم فقط شنبه شب دیر شام خوردم ...

عجب سفت کن، شل کنیییی راه انداختییی🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اشکال نداره عزیزم استرس نگیر اصلا اینهفته شوک بگیر و مدل ورزشت رو تغییر بده انشالله کم میکنی  ...

باشه عزیزم

مرسی بابت راهنماییت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*گروه آبی قد164.وزن شروع 84.وزن اکنون59/800 . وزن هدف55.           شروع چالش:63روز مانده به هدف👈 52/300
چرا عزیزم  نزدیک پریودت نیست  اینهفته کامل رعایت کردی ؟

هفتهی بعد میشم...

خداییش بخوام راس بگممم،،، کالری مجاز و فست داشتم ولیییی ورزشم  کم بووود😬😬😬

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام به همه تایپیک جدید مبارک باشه 😚☺

انشالله تا یکی دو روز آینده میام 

چندروز خواهرم نذری داشت  الان خودم نذری دارم 

دعا گو هستم عزیزان 😚😚😚

التماس دعا❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی:وزن شروع ۶۶  وزن اکنون ۶۴/۵۰۰  وزن هدف ۵۵ 
1334
انگیزه#   گذشته ات را ببخش، خودت را ببخش و همین الان دوباره شروع کن. هیچ وقت تسلیم نشو. هیچ ک ...

اخههه این گذشته بی تلبیت همش هی تکرار میشهههه😂😂😂

وقت نمیشهه که بخواییم فراموشش کنیمم....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای کوفت بیتربیت😣 ایشاا.. نذری هایی ک میخوری چربی بشه دور شکمت😁😋

گلط کدم😧😧😧

از این دعاااها نکن،، همینجوریشممم شکمدونم رو مخمه😪😪😪

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من وزن کردم65/200شدم هفته قبلای64/500بودم 700گرم افزایش.😐😐😐😐😐😐 کالری مجازموفستمو رعایت کردم ...

بیاا خواهر

سرتوو بزار رو شونه های من

باهم گریههه کنیممم، منم افزایش داشتمم🤧🤧🤧

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
سمیه جان سرکه سیب بازاری خوردی یاخودت گرفتی؟اگه بازاری باشه عیبی داره؟

بازاری اصلا جواب نداد بهممم، اولا بازاری میخوردم..

بعدش دامادمون رف از دهات واسم یرمه سیب اورد، انگار معجون بودششش، غلیظ بودش و مخلفات سیب تهنشین میشد تهش...

بگردی بعضی مغازه ها هم از دهات ، طبیعی میارن...اونم خوبه... 

ولی کارخونه ای به در نمیخوره، همش اب و طمع دهنده هس😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا وزنم کم نشده ؟ 😱😰 

دلایل زیادی هست که وزن کم نشه یا حتی کمی زیاد بشه اگه تو این شرایط قرار گرفتید این موارد رو بررسی کنید👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼  

۱_ مصرف کالری نادرست چه زیاد و‌چه کمتر از حد مجاز 

گاهی وقتا هست ما فکر میکنیم که کالری درست مصرف کردیم ولی ممکنه تو وزن و مقدار مواد اشتباه کرده باشیم 

مصرف کالری کمتر از کالری رژیم هم باعث میشه بدن بره تو فاز قحطی و چربی ذخیره کنه 

۲ _ وجود بیماریهایی مثل کم خونی ،کم کاری تیروئید ،یبوست  و‌کمبود ویتامین باعث کند شدن کاهش وزن میشه  ( برای درمان یبوست شربت یا میوه ی انجیر سالاد و روغن زیتون تخم شربتی شیر خیلی سرد ناشتا  و مصرف آب زیااااد توصیه میشه ) 

۳ _ ممکنه کمبود ویتامین داشته باشید بعد از چند کیلو کاهش ممکنه این اتفاق بیوفته مصرف مولتی ویتامین مینرال یک روز درمیون توصیه میشه

۴ _ ممکنه نزدیک یا تو دوره ی پریودتون باشه ( سه روز قبل و تو دوره پریود بخاطر تجمع مایعات تو بدن وزن کاذبه ) اصلا وزن نکنید 

۵_ ممکنه شب قبل نمک 👉🏼 یا غذای سنگینی خورده باشید

۶_ ورزش خیلی سنگین و عضله سازی ممکنه وزنتون رو بالاتر نشون بده ولی عضله سازی باعث میشه سایزتون کم شده باشه و این از وزن کم کردن خیلی بهتره نترسید 

۷_ استرس و نامنظم بودن خواب و نداشتن خواب کافی تو کاهش وزن تاثیر داره  

۸_ نداشتن ورزش برای کسایی که متابولیسمشون پایینه تاثیر منفی داره 

۹ _ کاهش وزن زیاد یا اضافه وزن خیلی کم ، وقتی شما تا الان کاهش وزن زیادی داشتید و یا تا رسیدن به هدفتون وزن کمی مونده طبیعیه که کاهشتون نصبت به اوایل رژیم کمتر باشه یا حتی استوپ کنید موندن تو رژیم و نا امید نشدن شمارو به هدف میرسونه 

۱۰ بعضی اوقات بدن تو بعضی وزن ها استوپ میکنه بدون دلیل مثلا من خودم تو وزن ۶۸ همیشه سخت میام پایین و مدت بیشتری طول میکشه فقط باید سرسخت باشید و نا امید نشید 

۱۱ کم نوشیدن آب ، زیاد از حد خوردن کربوهیدرات 

۱۲ ممکنه بدن به یه مدل ورزش کردن یا یه مدل تغذیه عادت کرده باشه 

اگه تمام این موارد رو بررسی کردید و با خودتون هم صادق بودید و هیچ تقلبی نکرده بودید بهتره رژیم شوک که توی امضام هست و بگیرید و مدل ورزشتون رو هم تغییر بدید مثلا اگه تا الان برای هوازی پیاده روی داشتید یه وازی دیگه مثل طناب انتخاب کنید و حرکات فرمدهی رو هم تغییر بدید ( تا پایان یکهفته شوک اصلا وزن نکنید ) 

و در آخر بدونید که کاهش وزن همیشه یکسان نیست ممکنه گاهی دوکیلو و گاهی دویست گرم کم کنید این برای بدن نرمال کاملا طبیعیه ولی همینکه کم کردید یعنی پیروز شدید و ناامید نشید اصلا و بهتره بیشتر از وزن تمرکزتون روی سایز باشه  

ما میتوونیییم 💪🏻

موفق باشید ♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 چالش عکس پروفایلچالش ۶۳ روز .علت کم نشدن وزن  رژیم شوک.وکیوم شکم

بچه ها اینو حتما بخونید همه👆🏼👆🏼👆🏼👆🏼👆🏼 

میزارمش تو امضام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 چالش عکس پروفایلچالش ۶۳ روز .علت کم نشدن وزن  رژیم شوک.وکیوم شکم
سلام عزیزم.بهترم خداروشکر. واااای سمیه من خیلی ناراحتم😢😢😢 رفتم رو ترازو ۷۲/۳۵۰بودم بعد از سه هف ...

شیرینی جات و برنج و نان و ماکارانی، 

در کل کربوهیدرات خیلییی سریع وزن را میاره بالا حتی اگه اندازه کالاریت بخوریی....

اینااا را خوردی یا نخوردی؟؟؟؟ کم یا زیاد خوردی؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450