1464
1521
عنوان

کاهش وزن گروهی و زندگی سالم ( بامداد خمار ) تاپیک جدیدتر

| مشاهده متن کامل بحث + 62548 بازدید | 9369 پست
اره همه چیز به ادم بر میخوره همینجور الکی😏 منم همینجور بودم بیچاره بچه تو شکمم خیلی اذیت شد. دقیق ...

بچه میفهمه ؟ ☹️ 

باچه قلبونت 😘😘♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شبِ شراب نَیَرزَد به بامدادِخمــار       👈🏼رژیم شوک

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

نزدیک پریودت نیست ؟  یبوست نداری  مطمئنی مقدار کالریهارو رعایت کردی ؟  ورزش کردی&n ...

نه تازه هفته گذشته پریود بودم.

هفته قبل 400گرم کم کردم

ورزش هم داشتم طناب بازو شنارو دیواردیوار اسکات زیر شکم حلقه چرخونک

بله کاملا رعایت کردم فست ها هم 380،500بستم

یبوست ندارم هرروز دستشویی میرم

تازگیا خیلی گرمی کم میکردم. ولی این هفته زیاد کردم 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نزدیک پریودت نیست ؟  یبوست نداری  مطمئنی مقدار کالریهارو رعایت کردی ؟  ورزش کردی&n ...

مولتی ویتامین یه شب درمیان میخورم

زینک هم یه شب درمیان

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436
 قبل و بعد ورزش یهنیییییی عالیهههههه من وزنم از ۶۴ رسید به ۴۸🤤🤤🤤با اینکه ورزش و رژیمم کمتر ...

سمیه جان سرکه سیب بازاری خوردی یاخودت گرفتی؟اگه بازاری باشه عیبی داره؟

گروه سبز💚وزن شروع:59💚وزن فعلی53.200💚وزن هدف:51💚قد:156💚 تاریخ شروع98.6.10 با گروه بامدادخمار
نه تازه هفته گذشته پریود بودم. هفته قبل 400گرم کم کردم ورزش هم داشتم طناب بازو شنارو دیواردیوار اس ...

اشکال نداره عزیزم استرس نگیر اصلا

اینهفته شوک بگیر و مدل ورزشت رو تغییر بده انشالله کم میکنی 

کاهشت تا الان خیلی خوب بوده نوسان تو کاهش طبیعیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شبِ شراب نَیَرزَد به بامدادِخمــار       👈🏼رژیم شوک
1334
نه تازه هفته گذشته پریود بودم. هفته قبل 400گرم کم کردم ورزش هم داشتم طناب بازو شنارو دیواردیوار اس ...

چند شدی مگه؟

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚قد۱۶۰،وزن اولیه۸۶وزن فعلی۵۹/۹۰۰هدف۵۵                     هدفهاتا۱۰/۱👈۵۹/۹.      تا۱۰/۸👈۵۹/۹.         تا۱۰/۱۵👈۵۹/۴.          تا۱۰/۲۲👈۵۸/۹.        تا۱۰/۲۹👈۵۸/۴.         تا۱۱/۶👈۵۷/۹.             تا۱۱/۱۳👈۵۷/۴.             تا۱۱/۲۰👈۵۶/۹.             تا ۱۱/۲۷👈۵۶/۴.               تا۱۲/۴👈۵۵/۹.         تا۱۲/۱۱👈۵۵/۴.                              تا۱۲/۱۸👈۵۴/۹🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉    
اشکال نداره عزیزم استرس نگیر اصلا اینهفته شوک بگیر و مدل ورزشت رو تغییر بده انشالله کم میکنی  ...

الهه جون تو ماه رمضون وقتی سحری میخوردیم صبح یکشنبه وزن نمیکردیم کیا باید وزن میکردیم دقیق یادم نمیاد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚قد۱۶۰،وزن اولیه۸۶وزن فعلی۵۹/۹۰۰هدف۵۵                     هدفهاتا۱۰/۱👈۵۹/۹.      تا۱۰/۸👈۵۹/۹.         تا۱۰/۱۵👈۵۹/۴.          تا۱۰/۲۲👈۵۸/۹.        تا۱۰/۲۹👈۵۸/۴.         تا۱۱/۶👈۵۷/۹.             تا۱۱/۱۳👈۵۷/۴.             تا۱۱/۲۰👈۵۶/۹.             تا ۱۱/۲۷👈۵۶/۴.               تا۱۲/۴👈۵۵/۹.         تا۱۲/۱۱👈۵۵/۴.                              تا۱۲/۱۸👈۵۴/۹🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉    
استارتر میشه بگی فرق رطب و خرما چیه تو مانکن ؟؟

رطب تازه هست خرما همون رطبه که خشک تر شده کالری خرما بیشتراز رطب هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
من وزن کردم65/200شدم هفته قبلای64/500بودم 700گرم افزایش.😐😐😐😐😐😐 کالری مجازموفستمو رعایت کردم ...

امکان کاذب بودنش زیاده 

وقتی رعایت کردی 

راسی احیانا ورزشهای فرمدهی وحجم دهی کارنکردی؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی این کیلوییا خرماست؟بسته ایا رطب؟

رطب معلومه دیگه خیلی نرمه اما خرما مثل رطب انقدر لطیف نیست 

من خودم عاشق رطبم😋😋😋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع وهدفمون یکیه میای با هم رقیب شیم؟؟

باشه عزیزم 

من یه دوره با همین تاپیک کم کردم 

ولی زیاده روی کردم ۴تا اضافه شدم 

باید کم کنم باز 

گروه سبز ⁦💚 وزن شروع :۷۱ 💚وزن فعلی :۶۳ 💚وزن هدف ۵۸💪💪💪تاپیک بامداد خمار 
1514