1608
1605
عنوان

کاهش وزن گروهی و زندگی سالم ( بامداد خمار ) تاپیک جدیدتر

| مشاهده متن کامل بحث + 64673 بازدید | 9382 پست
من میخام لاغر  شم😣😣😣

پست اول رو بخون 

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 
اره همه چیز به ادم بر میخوره همینجور الکی😏 منم همینجور بودم بیچاره بچه تو شکمم خیلی اذیت شد. دقیق ...

بچه میفهمه ؟ ☹️ 

باچه قلبونت 😘😘♥️

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 
بچه میفهمه ؟ ☹️  باچه قلبونت 😘😘♥️

اره دیگ😥

عذاب وجدان گرفتم یوقت بچه افسرده و شر نشه بدبخت بشم😂

انشاا... ک هیچی نمیشه این شبا دعا کن😍😍🤗

منو ۳تا مردای خونم  😋    شما همه😁   با این ک استقلالیم💙💙💙💙💙💙                    ولی تو گروه قرمز ❤ وزن الان زیاااااد😐 هدفم تا عید کاهش ۵ تا ۱۰کیلو❤ با تاپیک الهه جون❤

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

نزدیک پریودت نیست ؟  یبوست نداری  مطمئنی مقدار کالریهارو رعایت کردی ؟  ورزش کردی&n ...

نه تازه هفته گذشته پریود بودم.

هفته قبل 400گرم کم کردم

ورزش هم داشتم طناب بازو شنارو دیواردیوار اسکات زیر شکم حلقه چرخونک

بله کاملا رعایت کردم فست ها هم 380،500بستم

یبوست ندارم هرروز دستشویی میرم

تازگیا خیلی گرمی کم میکردم. ولی این هفته زیاد کردم 

چالش عید🌑وزن ابتدا👈 86.  وزن شروع چالش👈۶۴/۸۰۰ وزن هدف👈 ۵۹ به هدفم رسیدم⭐⭐⭐وزن اکنون👈 ۵۷/۵۰۰ هدف جدید👈۵۵
نزدیک پریودت نیست ؟  یبوست نداری  مطمئنی مقدار کالریهارو رعایت کردی ؟  ورزش کردی&n ...

مولتی ویتامین یه شب درمیان میخورم

زینک هم یه شب درمیان

چالش عید🌑وزن ابتدا👈 86.  وزن شروع چالش👈۶۴/۸۰۰ وزن هدف👈 ۵۹ به هدفم رسیدم⭐⭐⭐وزن اکنون👈 ۵۷/۵۰۰ هدف جدید👈۵۵
1522
 قبل و بعد ورزش یهنیییییی عالیهههههه من وزنم از ۶۴ رسید به ۴۸🤤🤤🤤با اینکه ورزش و رژیمم کمتر ...

سمیه جان سرکه سیب بازاری خوردی یاخودت گرفتی؟اگه بازاری باشه عیبی داره؟

گروه سبز💚وزن شروع:59💚وزن فعلی53.200💚وزن هدف:51💚قد:156💚 تاریخ شروع98.6.10 با گروه بامدادخمار
نه تازه هفته گذشته پریود بودم. هفته قبل 400گرم کم کردم ورزش هم داشتم طناب بازو شنارو دیواردیوار اس ...

اشکال نداره عزیزم استرس نگیر اصلا

اینهفته شوک بگیر و مدل ورزشت رو تغییر بده انشالله کم میکنی 

کاهشت تا الان خیلی خوب بوده نوسان تو کاهش طبیعیه 

8
نه تازه هفته گذشته پریود بودم. هفته قبل 400گرم کم کردم ورزش هم داشتم طناب بازو شنارو دیواردیوار اس ...

چند شدی مگه؟

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚قد۱۶۰،وزن اولیه۸۶وزن فعلی۶۱/۸هدف۵۵                 چالش لاغری تا عید۹۹🔐
اشکال نداره عزیزم استرس نگیر اصلا اینهفته شوک بگیر و مدل ورزشت رو تغییر بده انشالله کم میکنی  ...

الهه جون تو ماه رمضون وقتی سحری میخوردیم صبح یکشنبه وزن نمیکردیم کیا باید وزن میکردیم دقیق یادم نمیاد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚قد۱۶۰،وزن اولیه۸۶وزن فعلی۶۱/۸هدف۵۵                 چالش لاغری تا عید۹۹🔐
استارتر میشه بگی فرق رطب و خرما چیه تو مانکن ؟؟

رطب تازه هست خرما همون رطبه که خشک تر شده کالری خرما بیشتراز رطب هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1403
من وزن کردم65/200شدم هفته قبلای64/500بودم 700گرم افزایش.😐😐😐😐😐😐 کالری مجازموفستمو رعایت کردم ...

امکان کاذب بودنش زیاده 

وقتی رعایت کردی 

راسی احیانا ورزشهای فرمدهی وحجم دهی کارنکردی؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی این کیلوییا خرماست؟بسته ایا رطب؟

رطب معلومه دیگه خیلی نرمه اما خرما مثل رطب انقدر لطیف نیست 

من خودم عاشق رطبم😋😋😋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع وهدفمون یکیه میای با هم رقیب شیم؟؟

باشه عزیزم 

من یه دوره با همین تاپیک کم کردم 

ولی زیاده روی کردم ۴تا اضافه شدم 

باید کم کنم باز 

گروه سبز ⁦💚 وزن شروع :۷۱ 💚وزن فعلی ۶۵👈۶۴٫۹۰۰ 👈۶۳٫۸۰۰👈۶۳٫۱۰۰💚وزن هدف ۵۸💪💪💪
رطب معلومه دیگه خیلی نرمه اما خرما مثل رطب انقدر لطیف نیست  من خودم عاشق رطبم😋😋😋

آره رطب خوشمزست و کم کالری 😋😋

گروه سبز ⁦💚 وزن شروع :۷۱ 💚وزن فعلی ۶۵👈۶۴٫۹۰۰ 👈۶۳٫۸۰۰👈۶۳٫۱۰۰💚وزن هدف ۵۸💪💪💪
1578