1600
1605
عنوان

کاهش وزن گروهی و زندگی سالم ( بامداد خمار ) تاپیک جدیدتر

| مشاهده متن کامل بحث + 64673 بازدید | 9382 پست
بامداد جان منم هستم

خوش اومدی گلم 

موفق باشی ♥️

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 
 نوش جان چربي بشعهه 😁😁😁😁

ای کوفت بیتربیت😣

ایشاا.. نذری هایی ک میخوری چربی بشه دور شکمت😁😋

منو ۳تا مردای خونم  😋    شما همه😁   با این ک استقلالیم💙💙💙💙💙💙                    ولی تو گروه قرمز ❤ وزن الان زیاااااد😐 هدفم تا عید کاهش ۵ تا ۱۰کیلو❤ با تاپیک الهه جون❤
خوش اومدی گلم  موفق باشی ♥️

ممنون همچنین شما

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماه خراسان چنین، شاه خراسان چنان ،شاه خراسان ببین، بهر پناه آمدم شاه خراسانیم ،رستم دستانیم دست مرا رد مکن، بر درِ شاه آمدم شاه پناهم بده، خسته ی راه آمدم آه نگاهم مکن، غرق گناه آمدمالسلام علیک یا علی بن موسی الرضا.❌ عزیزم خانمم ابجیم پروفایلم رو کپی نکن این جیگر فقط میخوام مالِ پروفایل من باشهبه تو از دور سلام. به سلیمان جهان از طرف مور سلام. دل من واسه زیارت میزنه شور سلام. به حسین از طرف وصله نا جور سلام.السلام علیک یااباعبدالله الحسین.  خدایا شکرت ک سال ۹۹ من بهترین رشته با بهترین رتبه قبول میشم و باعث سرافرازی خانوادم میشم 😍 خدایا شکرت که شهریور ۹۹ توی دورهمی دوستام با سرافرازی میرم نه با سرافکندگی خدااا به خاطر همه اینااا شکرتتتت مرسیی😘😍😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

مرسی مهربون ک جواب میدی.💖من الان متوجه نشدم قبلا گفته بودی ضربدر۲۰ توتاپک وزنم همینه یامن اشتباه می ...

عزیزم وزن ضربدر ۳۰ کالری پایه یا تثبیته که نه وزن اضافه کنید نه کم 

برای رژیم باید وزن رو ضربدر ۲۰ منهای صد کنی 

چون پرسیدی کالری کمتر از پایه من اونو برات توضیح دادم 

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 

فقط براي كم كاري تيروئيد چه كنيم عزيزم؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️
1522
عزیزم وزن ضربدر ۳۰ کالری پایه یا تثبیته که نه وزن اضافه کنید نه کم  برای رژیم باید وزن رو ضربد ...

الان افتاد روشن روشن شدم مرسی عزیزم

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
حدودچقدازکالریم کربوهیدرات باشه خوبه.من هروز برنج نمیخورم یافقط صبونه نون میخورم.ولی میوه مصرف دارم ...

مثلا قرار شد هفته ای سه وعده برنج بخورید خب هر وعده برنج بهتره پنج تا هفت قاشق باشه

نان رو من تو هر وعده میخوردم ولی مثلا ۳۰ تا ۴۰ گرم بیشتر نمیشد 

میوه روزی سه تا چهار واحد میتونی بخوری منظور از یه واحد مثلا یه سیب یا میوه ی اندازه ی سیبه اگه کوچیکتر بود بیشتر میتونی بخوری مثلا ده تا گیلاس یا اگه بررگتر بود مثل هندوانه خب کمتر دیگه مثلا یه برش 

کربوهیدرات میوه ها خیلی مشکلی نداره سخت نگیر من بیشتر منظورم رو کربوهیدرات های ساده هست مثل برنج نان سیب زمینی ماکارونی 

میوه رو هم آخر شب فقط نخور و خیلییی بیشتر از حد مجاز نباشه مشکلی نیست 

مثلا قرار شد هفته ای سه وعده برنج بخورید خب هر وعده برنج بهتره پنج تا هفت قاشق باشه نان رو من تو هر ...

سپاس فراوان😍😍😍😍

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
ای وای خاک بسرم اصلا حواسم بهت نبود😣 حلالم کن.ایشاا.. برات نذری بیارن حلیم.این دو روز زیاد میپزن ...

خخخ نه بابا نوش جونت من تازگیا حلیم دوس ندارم 

اه نمیدونم یه حس پشیمونی دارم میگم بیکار بودی از زایمانم میترسم خیلییییییییی 

هیچکسم کلا یه زنگی نمیزنه بگه مردی زنده ای 😑 

نمیدونم شاید افسردگی قبل زایمان گرفتم 😅( اصلا داریم اینو )

نینی هم فقط به ناف و‌مثانه م گلد میزنه راستش اصلا از لگداشم خوشم نمیاد ☹️ یه مرگیم شده 

8
سلام سلام منم هستم البته از چهارشنبه چون الان تو دوره ام و اصلا امكان ورزشو اينا رو ندارم😁😁😁😁

سلام عزیزم خوش اومدی ♥️

فقط براي كم كاري تيروئيد چه كنيم عزيزم؟

قرصت رو حتما بخور 

کلم ترب و تن ماهی نخور

سعی کن حتما متابولیسمت رو بالا نگه داری  

بقیه ش مشکلی نداره منم با تیروئید کم کار وزن کم کردم 

من ضربدر ۲۰ منهای ۱۰۰ کردم شد ۱۲۶۰ اما تو برنامه بشقاب زد ۱۷۰۰ چرا؟!؟

چون برنامه بشقاب چِرته 😂 

از اپ ها فقط واسه شمردن کالری غذاها استفاده کنید اصلا هدف و‌کالری رژیم نگیرید اشتباه میده 

خخخ نه بابا نوش جونت من تازگیا حلیم دوس ندارم  اه نمیدونم یه حس پشیمونی دارم میگم بیکار بودی ا ...

وای نگووووو😙😙😙😙

معلومه انقد شیطونه از الان دیونت کرده😆

اره افسردگی س ماه اخره.من سر پسراولم نداشتم

ولی این خیلی اذیت شدم خداروشکر چنروزه بهترم😢

دیگران خیلی تاثیر میزارن.بخصوص گودزیلا.

من انقد دیونه شده بودم پسرمم میزدم بعد میشستم گریه میکردم😣

منو ۳تا مردای خونم  😋    شما همه😁   با این ک استقلالیم💙💙💙💙💙💙                    ولی تو گروه قرمز ❤ وزن الان زیاااااد😐 هدفم تا عید کاهش ۵ تا ۱۰کیلو❤ با تاپیک الهه جون❤
1601

من وزن کردم65/200شدم هفته قبلای64/500بودم

700گرم افزایش.😐😐😐😐😐😐

کالری مجازموفستمو رعایت کردم ولی چرا اینجور شد

چالش عید🌑وزن ابتدا👈 86.  وزن شروع چالش👈۶۴/۸۰۰ وزن هدف👈 ۵۹ به هدفم رسیدم⭐⭐⭐وزن اکنون👈 ۵۷/۵۰۰ هدف جدید👈۵۵
وای نگووووو😙😙😙😙 معلومه انقد شیطونه از الان دیونت کرده😆 اره افسردگی س ماه اخره.من سر پسراولم ن ...

من سر دخترم تا اخرش خیلیییی خوشحال بودم 

آره تاثیر دارن الان از همه اطرافیانم بدم میاد ☹️ 

فعلا فقط به گودزیلا و دخترم کاری ندارم میتونم تحملشون کنم 

احساس میکنم از وقتی باردار شدم همه خودشونو دور کردن حتی دوست صمیمیم که هر روز میدیدمش کلا دوماهه زنگ نزده بدون دلیل یا حرف و‌ناراحتی 

خدا بداد برسه افسردگی زایمان نگیرم خل شم 😅😅 

جدی توهم اینجوری بودی ؟ طبیعیه ؟ 

من وزن کردم65/200شدم هفته قبلای64/500بودم 700گرم افزایش.😐😐😐😐😐😐 کالری مجازموفستمو رعایت کردم ...

نزدیک پریودت نیست ؟ 

یبوست نداری 

مطمئنی مقدار کالریهارو رعایت کردی ؟ 

ورزش کردی 

آب و مولتی ویتامین خوردی ؟ 

تا الان چند کیلو‌کاهش داشتی 

هفته ی پیش چقدر کاهش داشتی 

من سر دخترم تا اخرش خیلیییی خوشحال بودم  آره تاثیر دارن الان از همه اطرافیانم بدم میاد ☹️  ...

اره همه چیز به ادم بر میخوره همینجور الکی😏

منم همینجور بودم بیچاره بچه تو شکمم خیلی اذیت شد.

دقیقا بارداری اولم خیلی شاد بودم ولی این اصلا🙄 مخصوصا ک یعالمه وزن اضاف کردم🙂

طبیعیه نالحت نباش درست میشه🤗

1611