1608
1605
عنوان

کاهش وزن گروهی و زندگی سالم ( بامداد خمار ) تاپیک جدیدتر

| مشاهده متن کامل بحث + 64673 بازدید | 9382 پست
قربونت بشم من😍 انشالله نوبت مامان شدن تو😍

من اول شوهرشو پیدا کنم بعد مامان شدنم 😂😂

فداای تو مهربون 😍

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
مرسی...الهه اگه این ۷۰ لهنتی دست از سرم برداره😕😕😕😕

خب کم برو تو دیگ 😊😛

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

من دلم روشنه تو ۹۹عروس میشی😍

انشاءالله 

ممنونم عزیزدلم 😍😘

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
1522
دستتون درد نکنه لطف کردین با اینکه باردار هستین بازم  وقتی باردار  ادم حوصله خودشو نداره ...

قربونت عزیزم 

موفق باشی ♥️

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 
قربون خودت و نی نیت بشم من الهه😍میسی بابت همه چیز

😘😘♥️

مرسی بامدادجان از زحماتت .تاپیک قبلی بودم ولی خیلی وقته کارنکردم.ی سوال عزیزاگ من رعایت کنم کالریمو ...

قربونت عزیزم 

مصرف بیشتر کربوهیدرات باعث‌میشه متابولیسمت کند بشه و شکمت دیرتر اب بشه و همینطور اگه سلولیت داری از بین نره 

بهتره از هر منبع غذایی به اندازه مصرف کنی 

میوه ها قند دارن درسته مفیده ولی بیش از حدش هم میتونه تاثیر داشته باشه 

خب کمتر از پایه میخورید دیگه 

کالری پایه میشه وزن ضربدر ۳۰ الان شما برای رژیم وزن رو ضربدر ۲۰ منهای ۱۰۰ میکنید حدودا با حساب فست ها هفته ای ۷۷۰۰ کالری کمتر از کالری پایه مصرف میکنید که میشه یک کیلو کاهش  

سلام گلم خوش اومدی  بالای تایپیک اون قسمتی که نوشته ذخیره رو بزن سبز شه

تشکر عزیزم 

فقط ی سئوال دیگه من در فاصله چهار سال دو تا بارداری وشیردهی داشتم الان هم در شیردهی هستم احساس میکنم معدهام گشاد شده ریز ریز ولی زیاد میخورم چیکار کنم اشتهام کم بشه بچم هشت ماهست ممنون میشم کمک کنید 

همگی خوش اومدید به تاپیک‌جدیدتون ♥️♥️ کاهش وزناتون مبارک 👌😍 وسط هفته وزن نکنید  چیت نکنید& ...

منم نذری میخورم ولی ب اندازه کالری مجاز

گروه آبی❄وزن اولیه ۱۲۵       وزن شروع چالش۷۰.۵۰۰         وزن پایان ۶۲         هدف ۸کیلو    
8

انگیزه#  

گذشته ات را ببخش، خودت را ببخش و همین الان دوباره شروع کن. هیچ وقت تسلیم نشو. هیچ کس نمیتواند تو را شکست دهد اگر تسلیم نشوی 😊💪

وزن شروع۹۰👈الان ۶۸❤تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍

بامداد جان منم هستم

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماه خراسان چنین، شاه خراسان چنان ،شاه خراسان ببین، بهر پناه آمدم شاه خراسانیم ،رستم دستانیم دست مرا رد مکن، بر درِ شاه آمدم شاه پناهم بده، خسته ی راه آمدم آه نگاهم مکن، غرق گناه آمدمالسلام علیک یا علی بن موسی الرضا.❌ عزیزم خانمم ابجیم پروفایلم رو کپی نکن این جیگر فقط میخوام مالِ پروفایل من باشهبه تو از دور سلام. به سلیمان جهان از طرف مور سلام. دل من واسه زیارت میزنه شور سلام. به حسین از طرف وصله نا جور سلام.السلام علیک یااباعبدالله الحسین.  خدایا شکرت ک سال ۹۹ من بهترین رشته با بهترین رتبه قبول میشم و باعث سرافرازی خانوادم میشم 😍 خدایا شکرت که شهریور ۹۹ توی دورهمی دوستام با سرافرازی میرم نه با سرافکندگی خدااا به خاطر همه اینااا شکرتتتت مرسیی😘😍😍
قربونت عزیزم  مصرف بیشتر کربوهیدرات باعث‌میشه متابولیسمت کند بشه و شکمت دیرتر اب بشه و همینطور ...

مرسی مهربون ک جواب میدی.💖من الان متوجه نشدم قبلا گفته بودی ضربدر۲۰ توتاپک وزنم همینه یامن اشتباه میکنم این ۳۰ چیه الان

ضربدر۳۰کالریم شد۱۸۵۰

ضربدر۲۰ کالریم شد۱۲۰۰

وزنم ۶۵ هست 

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
1563
قربونت عزیزم  مصرف بیشتر کربوهیدرات باعث‌میشه متابولیسمت کند بشه و شکمت دیرتر اب بشه و همینطور ...

حدودچقدازکالریم کربوهیدرات باشه خوبه.من هروز برنج نمیخورم یافقط صبونه نون میخورم.ولی میوه مصرف دارم اونقدقند داره قندم کربوهیدراته 

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
تشکر عزیزم  فقط ی سئوال دیگه من در فاصله چهار سال دو تا بارداری وشیردهی داشتم الان هم در شیرده ...

عزیزم شما باید رژیم مخصوص شیر دهی رو بگیری توضیحش تو امضامه 

کاملا طبیعیه معده گشاد بشه منم اوایل رژیمم اصلا سیر نمیشدم ولی کم کم که غذات رو‌کم کنی معده جمع میشه 

اوایل برای اینکه اذیت نشی از موادی که کالریشون خیلی پایینه استفاده کن مثلا هر وقت دلت خواست چیزی بخوری هویج گوجه کاهو و سبزیجاتی ازین قبیل بخور 

اراده و انگیزه خیلیییی تاثیر داره تو کنترل اشتها 

سر خودت رو‌گرم کن که کمتر به خوردن فکر کنی 

حتما در روز پنج تا شش وعده بخور سه وعده غذای اصلی صبحانه ناهار شام و دوتا سه میانوعده که سعی کن رژیمی باشه 

نوشیدن آب زیاد و ورزش تو کنترل اشتها تاثیر داره  

دوهفته ی اول کمی سخته ولی بعدش خیلییی راحت تر میشه 

موفق باشی 

رژیم نگیر الان 😑 منم حلیم موخوام 😩 زی زی دو روزه از بارداریم پشیمون شدم ☹️☹️

ای وای خاک بسرم اصلا حواسم بهت نبود😣

حلالم کن.ایشاا.. برات نذری بیارن حلیم.این دو روز زیاد میپزن

چرااا چیشده؟؟؟؟ دیگ ۳ ماه اخر بارداری ادم حساس میشه 

من ک تازه خوب شدم.هرروز گریه میکردم😢😢😢

منو ۳تا مردای خونم  😋    شما همه😁   با این ک استقلالیم💙💙💙💙💙💙                    ولی تو گروه قرمز ❤ وزن الان زیاااااد😐 هدفم تا عید کاهش ۵ تا ۱۰کیلو❤ با تاپیک الهه جون❤
منم نذری میخورم ولی ب اندازه کالری مجاز

👌👌 

خیلی خوبه اگه تو هر مراسمی اندازه ی سهممون و کالری مجازمون بخوریم هیچوقت اضافه وزن برنمیگرده 

ما بعضی وقتا میگیم حالا عروسیه تولده نذریه و... اینبار بخورم 

سلام سلام منم هستم البته از چهارشنبه چون الان تو دوره ام و اصلا امكان ورزشو اينا رو ندارم😁😁😁😁

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️
1523